Rubriky vysílání

DOBRÉ RÁNO, ZLÍNSKO!

Nastartuje den s Radiem Zlín. Už od svítání víme co se děje.
Zatímco si čistíte zuby, řekneme vám, jestli to bude na deštník nebo na sluneční brýle, poradíme, kudy nejezdit a kde to ráno stojí. Tohle ráno vás dostane do pohody.
Nalaďte si nás. Hrajeme hity.
Dobré ráno, Zlínsko s Filipem a Juli! Každé všední ráno už od šesti.

HIT PO NAŠEM

Víte, o čem zpívají největší světové hvězdy? Přeložíme vám to!
Poslouchejte Rádio Zlín a zazpívejte si s námi hity po našem! Skandální odhalení každé všední ráno. Hrajeme hity a řekneme vám o čem jsou!

COMEBACK DO DEVADESÁTEK

Zavzpomínejte s námi na časy školních průšvihů, prvních lásek a bezstarostných prázdnin. Vraťte se s námi do 90. let. Každý den vám ve vysílání Radia Zlín připomeneme jeden z devadesátkových hitů. A navíc vám od pondělí do pátku mezi 18. a 19. hodinou hrajeme hity 90. let celou hodinu.

HOKEJOVÉ STŘEDY

Každou středu v době oběda se mění éter Radia Zlín v hokejové kluziště. Co chystají naši Berani? Na koho si borusí zuby a jak vidí šance jednotliví hráči? Poslouchejte každou středu v poledne na Radiu Zlín.

FILMOVÉ HITY

Každý den vám přinášíme tipy nejenom na filmové novinky, ale i na skvělé filmy na DVD. Poslouchejte Radio Zlín, ať víte, jaké snímky zrovna frčí, na co vzít děti do kina nebo u kterého filmu se schoulit večer pod dekou.

JAK NA SVĚT VE TŘICETI (TECHNET)

Technologické novinky i skvělé vychytávky, které nám usnadní každodenní život. Představíme vám je tak, abyste se v nich dokázali zorientovat a věděli, o čem se zrovna mluví a co je zrovna v kurzu.

JAK NA TO (S NÁMI JSTE V OBRAZE)

Jak se nespálit při výběru dovolené, na čem ušetřit nebo jak konečně efektivně a navždy shodit přebytečná kila. Skvělé tipy, které vám usnadní život každý den ve vysílání Radia Zlín.