Radio Zlín

Radio Zlín je nejposlouchanější regionální rozhlasovou soukromou stanicí ve Zlínském kraji a současně nejposlouchanějším rádiem v okrese Zlín.

Naší prioritou je kvalitní hitová muzika, nejrychlejší zpravodajský servis v regionu a profesionální tým moderátorů a redaktorů. Již 25 let jsme nejoblíbenějším rozhlasovým médiem na Zlínsku!

Věříme, že se nám i nadále podaří naplňovat náš slogan: „Radio Zlín, ještě lepší rádio…“

Kde nás můžete slyšet?

Mapa pokrytí signálem Radia Zlín zobrazuje standardní úroveň možnosti příjmu vysílání rozhlasové stanice za běžných povětrnostních podmínek. Signál rádia je však možné zachytit i na širším území.
Radio Zlín šíří svůj signál analogovou terestriální cestou, ale také přes internet v nejvyšší kvalitě 128 kbps.

Terestriální příjem lze naladit na těchto frekvencích:

  • Zlín 91,7 FM
  • Vsetín 102,5 FM
  • Uherské Hradiště 101 FM
  • Uherský Brod 96,2 FM

Mapa porytí:

Cesta do radia

Radio Zlín sídlí na okraji Mladcové (u fotbalového hřiště) na kopci nad Zlínem. Z budovy RZ je krásný výhled na centrum města a Jižní Svahy.

Mapa RZ

MHD – autobus č. 32 směr Mladcová, zastávka Mladcová – hřiště. Ze zastávky do kopce k fotbal.hřišti, Radio Zlín sídlí přímo za hřištěm (poznávcí znamení – vysílač).

Ze Zlína na Mladcovou – přejedete nadjezd nad autobus.nádražím, minete odbočku vlevo a zařadíte se do levého odbočovacího pruhu. Na křižovatce vlevo, vpravo a vlevo. Na kopci za cedulí „Mladcová“ druhou, ostrou odbočkou vpravo a stále rovně k Radiu Zlín.

Od Rackové – na točně autobusu MHD u Bartošova domu doleva, kolem fotbalového hřiště. Na křižovatce u hřiště rovně a následně doleva k Radiu Zlín.