YOGAFEST opět ve Zlíně!

28.02.2020 | kategorie: Kam vyrazit, Radio Zlín, Úvod
y

Vážení přátelé a příznivci zdravého pohybu,

srdečně vás zveme na 4. ročník jógového festivalu ve Zlíně 13 – 14. března 2020. Připravili jsme pro vás čtyři sály a dva dny plné jógy a pozvali vaše oblíbené lektory z celé republiky. Pro ty, co s jógou teprve začínají i pro zkušené jógíny přináší Yogafest ZLÍN spoustu inspirace, zábavy a nových zážitků.
Pátek bude patřit jedinečným workhospům se zkušeným lektory – Barbora Hu, Markéta Faustová a Václav Hnízdil s Janou Dlouhou a uzavře ho Muzikoterapie s vynikajícím Lubomírem Holzerem. Na své si přijdou i děti v lekcích jógy pro děti.
Sobota je nabitá 16 lekcemi rozmanitých stylů jógy a zajímavými přednáškami z oblasti zdravého životního stylu. Můžete vybírat mezi pomalými a relaxačními lekcemi Yin jógy, prožitkové Hatha jógy nebo Terapeutické jógy, přes Kundalini jógu až po dynamickou Jivamukti jógu, DJ jógu nebo Ashtanga Vinyasa jógu. Těšit se můžete na Barboru Hu, Lucku Königovou, Moniku Winklerovou, Zdena Yogi, Marti Procházkovou, Dražu Bačkorovou a mnoho dalších. Jógový maraton ukončí koncert nejlepšího hráče na didgeridoo Ondřeje Smeykala.