VYVOLÁVÁME NEJKRÁSNĚJŠÍ VZPOMÍNKY – EMPIK FOTO

18.05.2020 | kategorie: Radio Zlín
empikfoto
komerční článek

Možná máte sbírku fotografií z koncertů, rodinných oslav, výletů… Pojďte si je zachovat na fotkách. Nejlepší nabídka fotografií, fotoknih, kalendářů, fotodárků pro celou rodinu – pouze v Empik Foto.

Doba, kdy jediným výrobkem, pro který jsme šli do fotoateliéru, byl tisk našich fotografií, a jedinou službou na místě – fotografování do pasu, je dávno pryč. Dnes je nabídka profesionálního fotografického salonu mnohem širší. Nakonec zahrnuje nejenom samotné fotografie, ale také výrobky a související služby, jako např. knihy, kalendáře, doplňky, dárky a mnoho dalších…

Fotografie – tradice je vždy aktuální

V dnešní době je nabídka fotografií skutečně široká. Už to není několik základních formátů, jako kdysi, z pravidla na jednom nebo dvou typech papíru. V současné době si zákazník může vybrat ve formátech, velikostech, papíru a dokonce i ve způsobu, jak získat fotografie k tisku. Stejné je to v Empik Foto. Kromě klasických formátů a velikostí, takových jak například 9×13 nebo 10×15 jsou dostupné čtvercové formáty (např. 10×10 nebo 15×15, a dokonce 30×30), velké a dokonce i XXL fotografie. Několik druhů papíru umožní vybrat variantu, která je nejvhodnější pro určení fotografie. Navíc, snímky lze nahrávat přímo z Instagramu.

Fotokniha – nový trend

Fotokniha je spojením nejlepších vlastností tradiční formy a moderní technologie, protože poskytuje možnost fyzického styku s fotografií, a současně umožňuje vytvoření lehkého, praktického alba na míru – v různých formátech nebo rozměrech. Takové řešení nám rovněž poskytuje možnost využití digitálních fotografií k vytvoření hmatatelného alba, které lze položit na polici nebo použít jako univerzální dárek. Velké možnosti navrhování, mnoho doplňkových prvků a intuitivní průvodce způsobují, že vytvoření fotoknihy je nejenom snadné, ale může se také stát skvělou zábavou pro celou rodinu. Na druhé straně všestrannost výrobku způsobuje, že je vhodná pro různé účely – nejenom jako rodinné album nebo fotodokument z oslavy nebo události, ale rovněž jako firemní suvenýr, památka z dovolené nebo výletu, a dokonce ročenka klubu. Možnosti jsou neomezené!

Fotopamátky – více než jenom personalizované dárky

Samostatnou kapitolou jsou fotopamátky. Na první pohled to jsou prostě personalizované dárky – výrobky různého druhu (hrnečky, kalendáře, panely a plakáty, polštáře, puzzle, trička, pouzdra na telefon, a dokonce pohlednice s přáním), na kterých můžeme umístit svoji vlastní grafiku nebo fotografie. Avšak ve skutečnosti jsou něčím více. Protože jsou vynikající oblastí pro naši kreativitu. Fotografie můžeme obohatit vtipnými poznámkami nebo ozdobami / grafickými prvky. Pokud máme
k dispozici vhodný grafický program, můžeme je také spojovat nebo editovat a následně použít k vytvoření fotopamátky vlastní, unikátní dílo. Vytvořený tímto způsobem dárek bude něčím jedinečným. Bude připomínat na důležitou událost, výročí, známost nebo prostě na nás. Bude rozesmávat, způsobí, že se zamyslíme, přivolá vzpomínky… Naše kreativita zde má ještě větší pole působnosti než v případě fotoknih. Při navržení fotokalendáře se můžeme pochválit svými schopnostmi fotografa, zachovat krásu svého okolí a vybrat fotografie z různých měsíců. Fotohrneček se může ukázat jako fantastický firemní suvenýr nebo dárek pro náš tým v práci. Vlastní pohlednice s přáním se určitě ukáže být mnohem originálnější než další hotový výrobek z papírnictví. Puzzle z poslední akce určitě pobaví naše známé, zejména pokud byla akce tak vydařená, že je třeba z malých částí poskládat nejenom fotografii ;)

Za poznámku také stojí, že se můžeme samostatně přesvědčit, jak se bude daná grafika nebo fotografie prezentovat na hrnečku, polštáři nebo pouzdru na telefon. Stačí navštívit stránky Empik Foto a podívat se, jak by naše fotografie vypadaly na fotodárcích.