VIRTUÁLNÍ CHARITATIVNÍ DERBY!

23.04.2020 | kategorie: Kam vyrazit, Novinky, Radio Zlín
20200226_FCFZ_GRAFIKA_VIRTUALNI_DERBY_SOC_SITE__instagram_01

ZAPOJ SE DO BOJE PROTI KORONAVIRU!!

Za normálních okolností by se oba týmy připravovaly na blížící se víkendový zápas v rámci letošní Fortuna ligy. Boj se však z trávníků již nějaký ten měsíc přesunul na zcela jiná místa. Jedním z nich jsou
nemocnice, a právě tam zdravotníci i další lidé zápasí s epidemií po celém světě.

Stranou dění nechceme zůstat ani my. Fotbalové kluby FC FASTAV Zlín a 1.FC Slovácko se tentokrát rozhodly postavit na stejnou stranu barikády a uspořádat CHARITATIVNÍ VIRTUÁLNÍ KRAJSKÉ DERBY, které se bude konat v pátek 1. května 2020 v 18 hodin.

Oba kluby dnes ráno společně spustili on-line prodej vstupenek do virtuálního fotbalového stadionu, který „stojí“ na pomezí Zlína a Slovácka. Vstupenka na zápas má baťovskou cenu 99 korun a její koupí podpoříte nemocnice v Uherském Hradišti i ve Zlíně.

Prodej vstupenek je neomezený! Přispět může každý dle svých možností, vstupenku tedy můžete pořídit nejen pro sebe, ale také pro svou přítelkyni, manželku, rodinu a další. NIKDY NEVÍME, KDY BUDEME POMOC LÉKAŘŮ POTŘEBOVAT I MY NEBO NAŠI BLÍZCÍ.

ON-LINE PRODEJ charitativního vstupné na DERBY odstartoval a vstupenku si můžete prostřednictvím klubových webů ZDE nebo ZDE

Po skončení akce budeme z prodaných vstupenek losovat výherce o hodnotné ceny, které jsme pro vás připravili ve spolupráci s našimi sponzory či fotbalovými osobnostmi. ROZHODNĚ SE MÁTE NA CO TĚŠIT!