Provoňte si ráno kávou a vyhrajte si zásobu kávy na rok zdarma

16.11.2020 | kategorie: Novinky, Radio Zlín, Top novinky
3FA59332-930B-4C7E-A519-53DE339C96DC

K dobré ránu patří dobrá káva. Víte, že existují desítky dobrých důvodů, proč si ji vychutnat? Poslouchejte Radio Zlín a dozvíte se více.

Vždy od pondělí do pátku od 16. do 27. listopadu si navíc můžete každé ráno vyhrát balíček plný exkluzivní kávy upražené v našem regionu.

A pozor! Tipněte si v naší velké soutěži na Facebooku Radia Zlín, kolik zrníček kávy se vešlo do našeho rádiového hrníčku. Na autora přesného nebo nejbližšího tipu čeká zásoba výborné kávy od pražírny Lázeňská káva na rok zdarma.

Dobré ráno, Zlínsko! Jen na Radiu Zlín a s vůní neodolatelné kávy.

Partnerem soutěže je Lázeňská káva s e-shopem na www.lazenskakava.cz

 

Lázeňská káva je česká pražírna výběrové kávy z Luhačovic. Nabízí čerstvou zrnkovou kávu, kávovary, mlýnky na kávu, školení a kávový servis. Zakládá si na dohledatelném původu kávy, dlouhodobé udržitelnosti a prémiové kvalitě surovin. Pražírna provozuje také internetový obchod, kde je prezentováno veškeré příslušenství pro správnou přípravu kávy. www.lazenskakava.cz

Lázeňská káva patří k nejlepším vývozním artiklům lázeňských hostů, místní pražírna dodává kávu do hotelů, restaurací a kanceláří. Lázeňští hosté sem chodí na unikátní školu přípravy kávy nebo se podívat, jak takové pražení funguje.

Od roku 2017 vrací Lázeňská káva lázním kávovou tradici, protože lázně, pítka, oplatky a káva k sobě odjakživa patřily. V místech, kde se v minulém století pekl chleba, se dnes praží káva se stejnou zapáleností jako tehdy pracovali pekařští mistři. Vlastní inovativní a inteligentní technologií pro kontrolované pražení tak vzniká výsledná káva.

V pražírně Lázeňská kávy se praží výběrová káva podle nejnovějších trendů, pomáhá se zařizováním kávové technologie, opravuje kávovary a školí personál kaváren i hotelů. Poskytuje komplexní kávové řešení pro kavárny, kanceláře či jednorázové společenské akce. Prohlídkou pražírny, které pražírna pořádá, prošlo za poslední rok 1000 lidí.

Lázeňská káva tvoří největší blog o kávě v České republice, na kterém jsou už dnes stovky autorských článků. www.lazenskakava.cz/blog/ . Články jsou zde rozděleny do tří kategorií – pro domácí nadšence, pro baristy a pro provozovatele provozů. Každý den zde redakční tým přidává novinky ze světa kávy.