NABÍDKA PRACOVNÍCH MÍST – JOB CLUB

07.03.2020 | kategorie: Radio Zlín
OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Nedaří se Vaší společnosti objevit vhodné kandidáty na volné pozice? Vstupte do našeho Job Clubu a my Vám pomůžeme s hledáním zaměstnanců. Jsme nejposlouchanější regionální stanice ve Zlínském kraji. Naše posluchačská základna jsou produktivní lidé ve věku od 20 do 59 let. Vaši nabídku uslyší zájemci ve vysílání, budou ji mít po dobu kampaně viditelnou také na našem webu a jako bonus je oslovíte i prostřednictvím sociálních sítí. Neváhejte a kontaktujte naše mediální poradce.

Nabídky práce (inzerce)


Krajské ředitelství policie Zlínského kraje hledá nové policisty a policistky. Nabízíme práci, která má smysl a je společensky prospěšná, garantované hmotné zajištění a kariérní postup, široké uplatnění dosaženého vzdělání, odchodné a výslužné za dlouholetou službu, možnost náborového příspěvku až 75000 Kč. Požadujeme bezúhonnost, úplné středoškolské vzdělání s maturitou, zdravotní, osobnostní a fyzickou způsobilost, flexibilitu a schopnost týmové práce. Kontakt na personální pracoviště Zlín 702 126 053, Uherské Hradiště 725 085 989, Kroměříž 725 085 993, Vsetín 725 085 990.

Klub Berani Zlín nabízí možnost hlavního pracovního poměru na pozici účetní/pokladní na Zimním stadionu ve Zlíně. Nástup možný ihned.

Pracovní náplň:
- kompletní evidence a zúčtování podkladních dokladů
- zajištění prodejního systému a komunikace se správcem systému
- prodej vstupenek, permanentek, spolupráce při organizaci prodeje
- inventury pokladní hotovosti

Požadavky:
- SŠ vzdělání nejlépe ekonomického směru
- praxe v oboru účetnictví min. 3 roky
- spolehlivost, samostatnost a schopnost pružně řešit problémy
- pečlivost a zručnost při práci s hotovostí
- časovou flexibilitu – nutná účast při utkáních ELH

Komu se hlásit: životopisy zasílejte na jandova@hokej.zlin.cz

Nabízíme: zázemí prosperující atraktivní společnosti, zajímavé pracovní uplatnění, odpovídající finanční ohodnocení, zaměstnanecké výhody, 5 týdnů ŘD


Společnost Blachere Factory Central Europe se přesouvá do nových prostor v Otrokovicích a hledá pracovníky na pozice:

Svářeče hliníku
Příprava materiálu pro svařování s možností kompletního zaučení, rozšíření kvalifikace ve svařování, doplnění potřebných kurzů a oprávnění

Skladníky
Manipulace s materiálem vysokozdvižným vozíkem, péče o sklad hotových výrobků, balení výrobků do dřevěných beden, expedice (práce s dřevem výhodou)

Pracovnice
Obalování a oplétání hliníkových konstrukcí LED světelným materiálem a barevnými girlandovými koberci do finálního hotového výrobku

Požadujeme:
Proaktivní přístup a ochotu učit se novým věcem. Zručnost, pečlivost, zodpovědnost, komunikativnost, týmovost, schopnost řešit problémy a samostatně pracovat, loajalitu, bezúhonnost. Pracovní doba (6-14:30 hod.)

Nabízíme:
Dobré platové ohodnocení včetně přesčasových hodin. Zázemí rodinné firmy s dlouholetou tradicí. Příjemné pracovní prostředí, zajímavá práce.

Více na https://blacherecz.cz/kariera/


Do nově připravované tankové restaurace na Jižních Svazích přIjmeme od 1. dubna servírku/číšníka a kuchaře/kuchařku na HPP, a brigádníky. Více informací na telefonu 602 307 033.

Společnost SAMOHÝL MERCEDES BENZ hledá prodejce užitkových vozů pro prodejní centrum ve Zlíně. Baví tě kontakt s lidmi a máš pozitivní vztah k motorismu? Pak budeme rádi, když se staneš naším kolegou! Nabízíme zajímavou a různorodou práci ve společnosti s dlouholetou tradicí. Pošli svůj životopis na email hajna@samohylmotor.cz a staň se součástí týmu SAMOHÝL MERCEDES BENZ.

Společnost Gienger hledá ŘIDIČE pro logistické centrum v Napajedlích. Nabízíme zázemí stabilní společnosti na trhu, dobré pracovní podmínky, odpovídající platové ohodnocení a zaměstnanecké výhody. Nástup možný ihned. Pokud máš zájem, zašli svůj životopis na zamestnani@gienger.cz nebo volej na naši bezplatnou linku 800 100 680. U nás Vám bude dobře https://www.youtube.com/watch?v=JojsS5KyPJE

Stavební firma ze Zlína – Diamonds Technology – přijme pracovníky na zednické a řemeslné práce do trvalého pracovního poměru i na živnost, na dlouhodobou práci ve Zlíně a okolí. Dobré platové ohodnocení. Volejte 733 775 289 – Diamonds Technology.

Firma Tristol interiér – výrobce nábytku se sídlem ve Všemině přijme do hlavního pracovního poměru nebo na živnostenský list stolaře. Nástup možný ihned. Více informací na 605126702 nebo na tristol@centrum.cz

Technické služby Zlín hledají manipulační dělníky svozu odpadu. Stačí nám základní vzdělání, dobrý zdravotní stav a chuť do práce. Nabízíme pět týdnů dovolené, stravenky v hodnotě 100 korun, příspěvek na penzijní připojištění a další benefity. Nástupní plat 25.000 tisíc plus příplatky. Více na www.tszlin.cz nebo přijďte do Technických služeb ve Zlíně Loukách.

Společnost Jacobs Douwe Egberts z Valašského Meziříčí hledá kolegy a kolegyně na pozici Seřizovač.  Nabízíme nástupní mzdu až 28 tisíc a další benefity. Chcete se dovědět více o práci která voní kávou? Volejte 734 422 443.

Třinecké Železárny, a. s., provoz VF – Tažírna oceli ve Starém Městě hledá spolupracovníky:
- Strojní zámečník a obráběč kovů
- Operátor defektoskopické linky
- Elektromechanik (vyhláška 50/1978 Sb. § 5,6 není podmínkou, možnost doplnění)
- Operátor výroby
Nabízíme adekvátní mzdové ohodnocení, příplatek za směnnost, mimořádné odměny, příspěvek na stravování a penzijní pojištění, propracovaný systém benefitů. Životopisy zasílejte na marketa.cerna@trz.cz.

Společnost Gienger hledá ŘIDIČE pro logistické centrum v Napajedlích. Nabízíme zázemí stabilní společnosti na trhu, dobré pracovní podmínky, odpovídající platové ohodnocení a zaměstnanecké výhody. Nástup možný ihned. Pokud máš zájem, zašli svůj životopis na zamestnani@gienger.cz nebo volej na naši bezplatnou linku 800 100 680. U nás Vám bude dobře https://www.youtube.com/watch?v=JojsS5KyPJE

Městská policie Zlín hledá do svých řad nové spolupracovníky. Pokud chceš aktivně pracovat pro bezpečné město a pomáhat ostatním, staň se zlínským strážníkem. Nabízíme zajímavé povolání, dlouhodobou pracovní perspektivu, pravidelný příjem a další výhody. Veškeré informace najdeš na www.mpzlin.cz. Staň se strážníkem a pracuj společně s námi pro dobrý Zlín!

Společnost Fatra, závod Chropyně hledá posilu do týmu. Potřebujeme obsadit pozici elektromontéra na úsek Energetiky, Požadavek vyhl. 50 bez omezení napětí. Máte zájem? Více se dozvíte na stránkách Fatry v sekci kariéra.

Městská policie Zlín hledá do svých řad nové spolupracovníky. Pokud chceš aktivně pracovat pro bezpečné město a pomáhat ostatním, staň se zlínským strážníkem. Nabízíme zajímavé povolání, dlouhodobou pracovní perspektivu, pravidelný příjem a další výhody. Veškeré informace najdeš na www.mpzlin.cz. Staň se strážníkem a pracuj společně s námi pro dobrý Zlín!

Firma TIGAS Zlín se sídlem v Tečovicích zabývající se zpracováním nerezu, přijme obsluhu ohrňovacího lisu. Požadujeme praxi v oboru. Nabízíme zajímavé platové podmínky. Životopis zašlete na tigas@tigas.cz nebo volejte 577 158 530. Nástup možný ihned.

Hotel Buchlov hledá posilu do svého teamu na pozici číšník, servírka. Nabízíme motivační platové ohodnocení, práci v příjemném prostředí, mladý kolektiv, ubytování mezi směnami a další benefity. Pro více informaci navštivte naše webové stránky www.hotelbuchlov.cz

Firma Kovář Plus hledá řidiče nákladního automobilu pro kamionovou dopravu a skladníka na hlavní pracovní poměr. Další informace na www.kovarplus.cz

Chceš pracovat v přátelském kolektivu? Vydělat si pěkné peníze? Jsi zručný, pečlivý, bystrý, a umíš se soustředit na práci? Firma CUPRO Zlín rozšiřuje polygrafickou výrobu. Hledáme pracovníka pro obsluhu tiskových a řezacích plotrů. Pokud máš praxi, skvělé! Pokud zvládáš práci s grafickými programy, ještě líp! Nastoupit můžeš ihned! Ozvi se na mail prace@cupro.cz nebo volej 725 965 496.

Firma Okno v Želechovicích přijme do hlavního pracovního poměru skladníka do výroby. Praxe není nutná, práce je vhodná i pro absolventy a je pouze na ranní směnu. Nástup možný ihned. Nabízíme odpovídající ohodnocení a možnost profesního růstu. Volejte 777 766 537 nebo pište na mail vyroba@oknozl.cz

Stavební firma ze Zlína – Diamonds Technology – přijme pracovníky na zednické a řemeslné práce do trvalého pracovního poměru i na živnost, na dlouhodobou práci ve Zlíně a okolí. Dobré platové ohodnocení. Volejte 733 775 289 Diamonds Technology.

Stavební společnost Valbaus.r.o. přijme stavbyvedoucího a instalatéra na dlouhodobý pracovní poměrve Zlíně a okolí, dobré platové podmínky, nástup možná ihned. Informace na telefonu 602747915, e-mail:sedlar@valbau.cz.

Stavební firma ERGO VH, spol. s r.o. příjme skupinu zedníků na dlouhodobý pracovní poměr ve Zlíně, dobré platové podmínky, nástup možný ihned. Informace na telefonu: 725 502 284, e-mail: ergovh@ergovh.cz.

Autorizovaný prodejce vozů SEAT v Lípě u Zlína, příjme prodejce nových vozů SEAT. Nadstandardní platové podmínky. Požadavky: bezúhonnost, řidičský průkaz skupiny B. Praxe v oboru vítána. Nástup možný ihned. Zájemci volejte na telefon 603 927 262 nebo hledejte informace na www.autodolansky.cz.
ZPS – SLÉVÁRNA, a.s., tradiční výrobce odlitků a obrobků ze šedé a tvárné litiny hledá pro rozšíření výroby nové zaměstnance. Hledáme správné chlapy do slévárenské výroby na pozice formíř, tavič, brusič a na celou řadu dalších profesí. 

Do výroby však hledáme i jemné ženy, které se mohou uplatnit jako jeřábnice nebo na výrobní lince při výrobě jader a na dalších pozicích.

Pokud jste se nikdy s těmito profesemi nesetkali a nemáte žádnou zkušenost, nevadí, rádi Vás zaškolíme. Své místo u nás najdou specializovaní odborníci v naší obrobně – nabízíme místa horizontkáře a obsluhu CNC obráběcích center, technologové, mistři výroby, kontroloři a kontrolorky jakosti, údržbáři se strojní i elektro specializací.

Firma sídlí ve Zlíně – Malenovicích v dosahu MHD, ČD, v těsné blízkosti cyklostezky Zlín – Otrokovice.

Nabízíme odpovídající finanční ohodnocení, celou řadu zaměstnaneckých benefitů jako 5 týdnů dovolené, zaměstnanecký program T-Mobile, příspěvek na penzijní připojištění, příspěvek na dětskou letní rekreaci, příspěvek na stravu, 5 týdnů dovolené a další.

Kontakt:
Tel.: 577 532 427 – Ing. Zdeněk Blažek, 577 532 411 – Hana Ambruzová, e-mail: slevarna@sl.zps.cz


Společnost AVX hledá pro závod v Uherském Hradišti vhodné kandidáty na pozice OPERÁTOR/KA VÝROBY a SEŘIZOVAČ. 

POŽADUJEME:
• SOU/SŠ vzdělání, technický směr výhodou
• manuální zručnost, spolehlivost, zodpovědnost, pečlivost
• flexibilita pro nerovnoměrný provoz (dvanáctihodinové směny
s volnými víkendy)
• ochota učit se novým věcem

NABÍZÍME:
• nástupní mzdu dle náročnosti pracovního zařazení
• motivační bonus, stabilizační příplatek
• 50% příplatek za práci přesčas
• příplatek za pracovní prostředí
• příplatek za noční směnu minimálně 18,5 Kč/hod.
• 5 dní sick days, 13. mzdu, příspěvek na péči o zdraví
• firemní dopravu do zaměstnání a zpět
• dotované závodní stravování v areálu společnosti
(obědy i večeře)
• práci v nerovnoměrném provozu s volnými víkendy
• práci vhodnou i pro absolventy
• možnost kariérního růstu

V případě zájmu o nabízenou pozici zasílejte prosím své životopisy na e-mailovou adresu: avx@uhr.avxeur.com nebo volejte na číslo 575 757 200.


Společnost VAPE spol. s r. o. Kroměříž nabízí volné pracovní pozice pro operátory a programátora CNC obráběcích strojů. Výhodou je praxe v oboru a u programátora znalost programu EDGE CAM (EČKEM). Dále nabízíme pracovní místa pro pracovníky montáží elektroniky a statorů. Poskytujeme zajímavé platové ohodnocení a další benefity. Nástup možný ihned. Další informace sdělíme na tel: 573 308 131. Životopisy zasílejte na mail: romana.mlcochova@vape.cz

BILLA pro Vás připravuje další prodejnu v Otrokovicích! Pro novou prodejnu Otrokovice Baťov přijmeme nové kolegy/ně. Nabízíme rozmanité pozice – za pokladny, do lahůdek, na jednotlivé úseky, do skladu, apod. 

Hledáte plný nebo zkrácený úvazek či brigádu? Dejte nám o sobě vědět!

Všechny volné pozice naleznete na našich kariérních stránkách zde: https://billa.jobs.cz/volna-mista-prodejny/zlinsky-kraj/?prefid_location_hier=M286223#mesto

Co Vám můžeme nabídnout:
· Smlouvu na dobu neurčitou
· Pravidelnou mzdu do 15. dne v měsíci
· Mzdové příplatky nad rámec zákona
· Stravenky v hodnotě 80,- Kč
· 5 týdnů dovolené
· Roční prémie
· Čím déle u nás budete, tím více získáte (příspěvek na penzijní připojištění, odměny při pracovním výročí)
· 10% sleva na dovolenou u ITS BILLA Travel a EXIM Tours
· Výhodný mobilní tarif pro vás a vaše blízkéba
· A další benefity, se kterými vás rádi seznámíme při osobním setkání

V případě zájmu se nám můžete ozvat i telefonicky: 728 373 140 nebo na email: jobs.billa.cz.

Náborový den: pátek 16.listopadu, Otrokovice – hotel Baťov – Společenský dům, 9.00 – 16.00 hod., ulice Tylova 727


Firma LUAL – Lunga s.r.o. Zlín nabízí zaměstnání na pozici obsluha CNC strojů na HPP nebo jako brigáda. Práce je vhodná i pro ženy. Dále hledá programátora – seřizovače k programování CNC soustruhů a ke zhotovování pracovních a technologických postupů výroby. Začátkem roku 2019 se firma bude stěhovat do nové haly ve Zlíně – Malenovicích u cyklostezky. Info na www.lual.cz, e-mail: lual.lunga@lual.cz nebo na telefonu: 603 935 916, 604 738 988.

Firma Sollau hledá svářeče pro pracoviště ve Hřivínově Újezdu. Požadujeme platný svářečský průkaz TIG nebo MIG, praxi ve strojírenské výrobě a znalost čtení výkresové dokumentace. Nabízíme práci na HPP v jednosměnném provozu, příspěvek na stravování, odborné vzdělávání a možnost profesního růstu. Mzda – 30 – 40 tisíc korun. Více informací na telefonu 775 196 333 a na stránkách www.sollau.cz.

Společnost MANN+HUMMEL hledá nové kolegy a kolegyně na pozici operátor/ka výroby a skladník. Nabízíme vynikající pracovní podmínky, nadstandardní mzdu, náborový příspěvek 20.000Kč, 13. plat, týden dovolené navíc, závodní stravování a další. Pro více informací volejte 605 299 566 nebo nás kontaktujte e-mailem na personalni.brod@mann-hummel.com. MANN+HUMMEL, Uherský Brod.

Firma Mesit & Röders v. o. s. hledá zaměstnance na pozici Obsluha licích center ve 3 směnném provozu. Požadujeme samostatnost, zodpovědnost, pečlivost. Řidičský průkaz sk. B výhodou, také průkaz VZV výhodou. Nabízíme perspektivní zaměstnání v dynamicky se rozvíjející firmě, plný pracovní úvazek nebo práci na DOPP/DOPČ, odpovídající finanční ohodnocení a zaměstnanecké výhody. Práce je vhodná i pro absolventy. Nástup možný ihned. Kontakt: personalni@roeders.mesit.cz, tel: 572 522 918, 572 522 969

Společnost TEKOO se sídlem v Uherském Brodě hledá pracovníky na pozici skladový operátor. Nabízíme mzdu až 28.000 tisíc, náborový příspěvek 15.000 tisíc, příspěvek na stravu a penzijní připojištění, zaměstnanecké slevy a benefity. Požadujeme manuální zručnost a kladný vztah k práci. Nástup možný ihned. Volejte 724 772 030 nebo pište na mail kamila.jankujova@tekoo.cz.

Firma Schlote-Automotive Czech s.r.o. v Uherském Hradišti se podílí na výrobě automobilových dílů světoznámých značek a hledá do svého týmu:
- seřizovače a obsluhy CNC strojů
- mechaniky údržby
- pracovníka předseřízení nástrojů
- servisního technika pro čištění strojních zařízení
- pracovníka kvality
- skladníka
Nabízíme: nové moderní prostory, perspektivní týmovou práci, možnost osobního a odborného rozvoje, příspěvek na stravování ve vlastní jídelně, dovolenou navíc, příspěvek na důchodové připojištění a moho dalších výhod. Tel.: 572 425 320, E-mail: info-SAC@schlote.com www.schlote-gruppe.com.

Elektromontážní firma VM elektro se sídlem ve Zlíně , příjme elektro montážníky pro práce na vedení NN a UN.Podmínka, vyučen v oboru.
Dobré platové podmínky.Info na telefonu 724 051 477.nebo na www.vmelektro.com.

Společnost AM INTERIÉR, přední dodavatel atypického nábytku pro široké spektrum zákazníků doma i v zahraničí hledá zkušené truhláře pro výrobu a kompletaci nábytku, obsluhu CNC strojů a truhláře lakýrníky. Nabízíme moderní a prostorné zázemí výrobní haly ve Zlíně. Teplé stravování ve vlastních prostorách a mzdové ohodnocení odpovídající zkušenostem uchazeče. Více informací na telefonu 604 296 180 nebo na emailu michal.bernatik@aminterier.cz.

HP kovo ve Zlíně – Lípě přijme dělníky a dělnice do kovovýroby ve dvousměnném provozu. Nabízíme dlouhodobé zaměstnání, dobré platové podmínky, závodní stravování. Vystoupíte z vlaku v Lípě a za tři minuty jste v práci. Nahlédněte na www.hp–kovo.cz nebo volejte 602 429 110.

Firma Ronelt, firma s tradicí od roku 1991 se sídlem v Želechovicích nad Dřevnicí přijme do trvalého pracovního poměru pracovníky do provozu kovovýroby. Jedná se o pozice v dělnické profesi pro základní zámečnické práce, případně obsluhu strojů. Vyučení v oboru nebo svářečský průkaz vítán, ale není podmínkou. Slušné platové ohodnocení, perspektivní zaměstnání, možnost profesního a platového růstu, čerpání zaměstnaneckých bonusů. V případě zájmu volejte 602 50 44 11.

Dopravní společnost Vizocargo zabývající se přepravou farmaceutických produktů po celé Evropě rozšiřuje vozový park a hledá řidiče pro auta frigo s řidičským oprávnění skupin B, C a C+E. Nabízíme zázemí stabilní firmy, služební telefon i navigaci a příjem až 55.000 korun. Nástup možný ihned. Volejte, pište na telefon 724 977 885. www.vizocargo.cz.

Chcete udělat ve svém životě změnu? Rádi byste pracovali pro úspěšnou a ekonomicky stabilní společnosti? Zkuste to s námi! Společnost Austin Detonator sídlící ve Vsetíně v Jasenicích hledá do zkušených týmů manuálně zručné a pečlivé zaměstnance na pozici Operátorka výroby (výbušninářská dělnice). Dále hledáme zaměstnance na pozice Strojírenský dělník, Vývojový konstruktér – strojař. Nabízíme širokou škálu zaměstnaneckých benefitů. Bližší informace na www.austin.cz. Email: personalinfo@austin.cz.

Dopravní společnost Vizocargo zabývající se přepravou farmaceutických produktů po celé Evropě rozšiřuje vozový park a hledá řidiče pro auta frigo s řidičským oprávnění skupin B, C a C+E. Nabízíme zázemí stabilní firmy, služební telefon i navigaci a příjem až 55.000 korun. Nástup možný ihned. Volejte, pište na telefon 724 977 885. www.vizocargo.cz.

Společnost Fatra Napajedla hledá do svého týmu elektrikáře a dispečera energetických zařízení pro zařízení vysokého napětí. Nabízíme možnost zacvičení v údržbě zařízení vysokého napětí , školení a kurzy v rámci získání vyšší odborné kvalifikace. Dále přijmeme plastikáře k obsluze výrobních linek a dělníky skladu. Nabízíme širokou škálu firemních benefitů. Více informací na telefonu 577 502 225 nebo na
http://www.fatra.cz.

Společnost AS- INTEGRATED s.r.o. v Uh. Brodě Hledá nové kolegy na tyto juniorské pozice: IT specialistu, Mechatronika, Elektrospecialistu, Konstrukétra.
http://www.asintegrated.cz/pracovni-prilezitosti.

Hledáš zajímavou práci u stabilní firmy? Společnost Gienger se sídlem v Napajedlích hledá pracovníka na pozici SKLADNÍK – EXPEDIENT. Výhodou je znalost materiálů vodo-topo-plyn. Nabízíme zázemí stabilní společnosti na trhu, dobré pracovní podmínky a zaměstnanecké výhody. Pokud máš zájem, zašli svůj životopis na zamestnani@gienger.cz nebo volej na naši bezplatnou linku 800 100 680.