Marshmello & Halsey – Be Kind

11.10.2020 | kategorie: Novinky, Radio Zlín
maxresdefault

Americký DJ a producent Marshmello vydává společně s americkou zpěvačkou Halsey singl Be Kind, který zpochybňuje motivy vaší drahé polovičky, která je s vámi ve vztahu – místo toho, aby se mu plně oddala, neustále hledá něco nového. Vzhledem k tomu, že singl napsala Halsey, slova se zřejmě týkají jejího bývalého přítele rappera G-Eazyho, který jí ve vztahu podváděl.

Halsey v lednu letošního roku vydala úspěšné album Manic, které debutovalo v Top 10 v zemích, mezi které patří například Velká Británie, Spojené státy nebo Česká republika.

Marshmello od začátku své kariéry drží tradici „co singl, to hit“. Na svém kontě má hitové singly s Migos, Khalidem, Selenou Gomez, Logicem nebo Bastille. Marshmello získal miliardy streamů, násobné zlaté i platinové certifikace, podepsal zatím nejdelší rezidentskou smlouvu (na dva roky v klubu KAOS v Las Vegas), má bezpočet hudebních ocenění, na Spotify je pravidelně mezi Top 5 nejpřehrávanějšími skladbami a magazín Forbes ho zařadil do renomovaného žebříčku 30 pod 30.

Halsey, která pravidelně osciluje mezi popem první třídy a syrovější alternativou, se od svého vstupu na scénu podařilo nasbírat přes 25 miliard streamů a prodat přes 11 milionů kopií alb. Halsey rovněž vyprodala koncerty na pěti kontinentech, byla nominovaná společně s Chainsmokers na Grammy za skladbu Closer a objevila se na bezpočtu titulních stran renomovaných magazínů, jako je například Rolling Stone, Forbes nebo Playboy. Halsey debutovala v roce 2015 deskou BADLANDS, která byla během prvního roku certifikována platinovou. Po ní následovalo album hopeless fountain kingdom, které obsahovalo mimo jiné násobně platinové hity Now or Never a Bad At Love. Opravdovým průlomem byl však singl Without Me, který se několik týdnů držel na první příčce žebříčku Billboard Hot 100 a stal se nejpřehrávanějším singlem roku 2019 v amerických rádiích. Kromě hudby se Halsey angažuje v boji za ženská práva, duševní zdraví a LGBTQ komunitu.

<iframe width=“650″ height=“480″ src=“https://www.youtube.com/embed/ePao0cTGG-o“ frameborder=“0″ allow=“accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture“ allowfullscreen></iframe>