JP Cooper – Little Bit Of Love

11.10.2020 | kategorie: Novinky, Radio Zlín
602c453a-1dc5-4079-83c2-32b768eb6e72

Jedinečný zpěvák a skladatel JP Cooper nás obdaroval svým novým singlem Little Bit Of Love. Je to píseň s akustickou melodií a mocným hlasem typickým pro Coopera. Jeho jedinečný styl duše, pozitivních a elektronických zvuků nám umožňuje si vytvořit vlastní vnímání písně. Little Bit Of Love je o osamělosti a důležitosti být si navzájem oporou a stát při sobě, obzvláště v těžkých dobách. Tomuto nesmírně relativnímu tématu předepisuje Little Bit Of Love neboli „Trochu lásky“. Výsledkem je rafinovaná, inspirující, a přesto elegantní a vyzývavá hymna, která fanoušky přenáší přímo do letní atmosféry.

„Jak název sám o sobě říká… každý někdy potřebuje trochu lásky. Píseň je připravovaná už přes rok a původně měla vyjít později. Nicméně kvůli všem událostem, které se nyní ve světě dějí, jsme se rozhodli, že teď je čas vyjít s písní ven. Takže posílám světu Little Bit Of Love,“ říká JP.

Píseň navazuje na nedávné The Reason Why, svižný dancehall kde hostuje britská rapová královna Stefflon Don a Banx & Ranx na stále stoupajících In These Arms. V roce 2020 také vyprodukoval Mr Hudson Bits & Pieces a ohromující cover Billie Eilish everything I wanted, který nasbíral téměř 2 miliony zhlédnutí.

 

<iframe width=“650″ height=“520″ src=“https://www.youtube.com/embed/65CGdPsVFxY“ frameborder=“0″ allow=“accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture“ allowfullscreen></iframe>