ALCEDO již chystá nabídku kroužků a kurzů

02.07.2020 | kategorie: Kam vyrazit, Novinky, Radio Zlín
_DSC9619

S koncem školního roku končí kroužky a pravidelné kurzy pro děti a dospělé a nastává táborová sezona. ALCEDO již chystá nabídku kroužků a kurzů na školní rok 2020/2021.

„Děkujeme všem účastníkům kroužků a kurzů za společné překonání školního roku, který byl v mnoha ohledech neobvyklý, rodičům za důvěru a vedoucím za výbornou práci za nestandardních podmínek! Další setkání nás čeká záhy na táborech a těšit se budeme také v novém školním roce opět v našich kroužcích,“ uvádí Martina Hromadová, pověřená ředitelka ALCEDA, a prozrazuje, že se chystá hned několik
novinek. „Hra na housle, rukodělné tvoření, tančírna, hitstep, angličtina, loutkové divadlo, cesta k pokladu či rybářský kroužek nebo také wrestling či sebeobrana – musado, to jsou některé ze zajímavých novinek, které pro následující školní rok chystáme,“ dodává Martina Hromadová.

Nabídka kroužků bude zveřejněna v druhé půlce srpna na webu ALCEDA. Plakát s kompletní nabídkou kroužků budete moci najít také v prvním zářijovém vydání Vsetínských novin. Zápis a online přihlašování bude spuštěno 1. září.