UŽIJTE SI BARUMKU JAKO CELEBRITA!

08.08.2019 | kategorie: Radio Zlín, Top novinky
Lahola21

Užijte si rychlostní zkoušku Barum Czech Rally jako opravdová celebrita se super výhledem od Baťova mrakodrapu a s hvězdným rautem na dosah ruky.

Každý všední den potkáte na trase závodu jednu V.I.P. osobnost s exkluzivními vstupenkami a my víme, kde a kdy bude čekat na nejrychlejšího z vás. Pokud budete znát heslo a doběhnete si pro lístky jako první, jsou vaše!

Poslouchejte Radio Zlín, ať máte nápovědu a životní zážitek z první ruky.

Tuto soutěž přinášejí osobní pneumatiky Barum.

DEN PRVNÍ:

Dneska 12.8. jste vychytávali na trase městské RZ na páteční barumku V.I.P. lístky od PINK :)  Kdo to bude zítra? Kam ho/ji pošleme za vámi? V kolik hodin? Poslouchejte Radio Zlín a vše se dozvíte! 

 

DEN DRUHÝ:

Dnes 13.8. jste vychytávali naši kolegyni JULI v převleku za AMY WINEHOUSE! Místo předání bylo i tentokrát na trase městské rychlostní zkoušky, která se chystá na pátek a 2 lístky do V.I.P. zony si odnesl ve správnou chvíli posluchač PETR :) Gratulujeme a samozřejmě držíme palce vám všem na zítřejší den :) Kde, kdy a kdo bude stát, si řekneme v éteru! :)

 

DEN TŘETÍ:

U Čepkova na parkovišti bylo dnes živo! Objevila se tam totiž LADY GAGA neboli naše Zdenička, právě v tomto převleku a darovala tomu nejrychlejšímu z vás a to Jirkovi 2 lístky na páteční městskou rychlostní zkoušku do V.I.P. zony…. Zítra pokračujeme….

 

DEN ČTVRTÝ:

A přesně takhle pokračuje soutěž o V.I.P. lístky na páteční městskou erzetu v centru zlína s luxusním výhledem a bohatým rautem! Dnes Juli jako zpěvačka SIA.. A že se jí ta podoba povedla? :) Byla na parkovišti u autobusového a vlakového nádraží v centru zlína, kudy samozřejmě projíždí i městská erzeta :) Gratulujeme tomu nejrychlejšímu posluchači a to ROMANOVI! :)

 

DEN PÁTÝ:

A takto nám to přátelé vyvrcholilo.. V převleku Avril Lavigne (Zdenička) jsme předali poslední lístky do V.I.P. zony na páteční městskou erzetu.. Gratulujeme všem výhercům a doufáme, že vás soutěž bavila a že se i příště zapojíte do nějaké blázniviny co vymyslíme :) BYLO TO SUPER! :)