SLOVÁCKÉ LÉTO!

25.06.2019 | kategorie: Kam vyrazit, Novinky, Radio Zlín, Top novinky
SL-bulletin do schranek-2019_titulka

12. ročník sportovně-kulturního festivalu Slovácké léto vypukne v Uherském Hradišti 28.června a potrvá do 7. července. Kromě tradičních večerních koncertů a sportovních disciplín nabídne i několik novinek. Organizátoři se rozhodli posílit benefiční smysl celé akce, rozšířit nabídku programů pro děti a sportovní klání se poprvé přestěhuje i na vodu! Vyřádit se mohou velcí i malí na jedinečné atrakci.

A samozřejmě RADIO ZLÍN bude u toho! Konkrétně se uvidíme 29.6. od 13:00 na náměstí v UH v rámci dětského programu, a také 3.7. Vás budeme doprovázet při průjezdu městem na kolečkových bruslích od 17:00 :)

Mezi hudebními hvězdami letos nebudou chybět tradiční Iné Kafe s Tabákem, dále například Mirai, Fleret, Žlutý pes nebo Mňága a Žďorp.

Kolejní nádvoří se změní v CZ Stage a opět bude patřit tematickým placeným večerům . Těšte se na módní show, Karibik party, Folklorní večer a divadelní představení Rychlé šípy a Vinetůůů!

První víkend Slováckého léta, 29. – 30. června, bude z velké části patřit dětem . Masarykovo náměstí se zaplní sportovními i zábavnými atrakcemi, konat se budou poprvé cyklo závody okolo náměstí a podruhé dětský běh.