Roman Tomeš ve Zlíně!

22.02.2019 | kategorie: Kam vyrazit, Radio Zlín, Úvod
Roman Tomes A2_v4 Zlín-page-001
Známý muzikálový zpěvák a herec Roman Tomeš vyjíždí na své první klubové turné s vlastním autorským debutovým albem NAVĚKY, které chce představit svým příznivcům v rámci celorepublikového turné Navěky Tour 2019.
Roman Tomeš vystudoval muzikálové herectví na Konzervatoři Jaroslava Ježka. Patří mezi největší talenty současné muzikálové scény, účinkuje či účinkoval v muzikálech: Mona Lisa, Osmý světadíl, Pomáda, Mauglí, Tajemství, Atlantida, Srdcový král, Horečka sobotní noci, Rent, Touha, Lucrezia Borgia, Bonnie & Clyde, Děj se co děj, Čas růží, Noc na Karlštejně, Krysař, Madagaskar, Sestra v akci, Vlasy.

Ve slavné rockové opeře Jesus Christ Superstar ztvárnil role Ježíše i Jidáše, a to již na třech scénách (Bratislava, Ostrava, Praha). Za roli Jidáše v ostravské verzi Jesus Christ Superstar byl nominovaný na cenu Thálie 2016.

Televizní diváci mohli Romana vidět v seriálech Ordinace v růžové zahradě 2 a Doktoři z Počátků. Na TV Relax moderoval společně se svou ženou Míšou Tomešovou pořad Relax na špacíru.

Mimo hraní v divadle se věnuje také vlastní autorské tvorbě, a to jako autor hudby i textů. Právě debutové album Navěky představí na svém prvním klubovém turné, na kterém ho doprovodí živá kapela.