RALLY ICE TOUR znovu ve Zlíně!

28.01.2019 | kategorie: Novinky, Radio Zlín
plakát ICE RALLY TOUR-page-001

Únorová hokejová benefice Rally Ice Tour opět podpoří dobrou věc Rádio Zlín bude u toho již po šesté!

V sobotu 9.února 2019 od 16 hodin se na zimním stadionu Luďka Čajky ve Zlíně uskuteční benefiční hokejový zápas jezdců rally- XI. RI Okna Rally Ice Tour 2019.

Utkání jezdců rally každoročně podporuje vybrané hendikepované osoby nebo sportovce převážně ze zlínského regionu. Od hráčů, kterými jsou jezdci a spolujezdci rally a také reklamních partnerů, se vždy při utkání vybere nemalý finanční obnos. V připravovaném jedenáctém ročníku se na podporu mohou těšit Dominik Kráčala a Marianka Vaněčková, kterým připadne příspěvek na potřebné speciální zdravotní pomůcky. Na své si ale přijde i osmnáctiletá hendikepovaná sportovkyně Andrea Mechlová, která se začala věnovat netradiční sportovní disciplíně – paradownhill, což je obdoba sjezdu horských kol. Dalším obdarovaným bude mladý autistický malíř Petr Kolař a zkrátka nepřijde ani Mateřská škola pro děti se speciálními vzdělávacími potřebami ve Zlíně. Školce pořadatelé
pomohou se zakoupením speciálního očního přístroje.

V minulém roce sehrál výběr jezdců rally vložený zápas proti legendám zlínského hokeje vedených Petrem Leškou a přítomní diváci se velmi dobře bavili. Tentokráte se proti sobě v utkání postaví zkušení rally piloti proti rallyovým benjamínkům. Na ledě tak budou k vidění například piloti Miroslav Jakeš, Jan Jelínek či legendární Josef Peták.