OVOCŇÁK NA MIKULÁŠE I NA VÁNOCE

04.12.2019 | kategorie: Radio Zlín
ovocnak

komerční článek

Šťavnaté dobroty od Ovocňáku v dárkovém balení potěší na Mikuláše i na Vánoce
Lámete si hlavu, čím naplnit mikulášskou punčochu? Aby to bylo sladké a mňam a ne nezdravé či umělé? A co zabalit pod stromeček, když si potrpíte na kvalitu, ale nechcete, aby k vám dárky putovaly přes půlku planety? Pro českou značku Ovocňák jsou takové požadavky úplnou samozřejmostí. Vyzkoušejte ovocné produkty bez přidaného cukru a konzervantů, ať už v tekutém, mazacím nebo žvýkacím skupenství – a navíc krásně zabalené. Ovoce a zeleninu pro své produkty pěstují v Chráněné krajinné oblasti Bílé Karpaty, sami si ho zpracovávají a vyrábějí z něj mošty, pyré a svačinky, které milují děti i rodiče. To je Ovocňák, značka, kterou založila rodina Kořínkových už v roce 2011 a právě teď vstupuje do své 9. sezóny.

Rakytníková dárková sada
Rakytník obsahuje spoustu důležitých vitamínů a minerálů. Třeba vitaminu C má 10x více než pomeranč. To nejlepší ze své rakytníkové edice nabízí Ovocňák v krásném dárkovém balení. V balení najdete Džem Rakytník hruška, 100% Rakytníkový čaj a Rakytníkovou šťávu 100%. Všechno jako vždy bez přidaných nesmyslů. Dárková sada s rakytníkem, 349 Kč, sada obsahuje Džem Rakytník hruška, 100% Rakytníkový čaj a Rakytníkovou šťávu 100%, zakoupíte na https://eshop.ovocnak.cz od poloviny října.

Ovocné plátky
Plátky jsou takové eso v rukávu. Obsahují jen a jen ovoce, které se pasíruje a poté šetrně suší, takže 20g plátek je vyrobený ze 170 g ovoce. Jsou bez přidaného cukru, konzervantů, barviv a aromat, a právě proto jsou neuvěřitelně dobré. Na Mikuláše nebo na Vánoce můžete navíc obdarovat mlsné jazýčky dárkovým balením ve tvaru klasického cukrátka – Bonbonu, ve kterém najdete pět balení plátků v  různých příchutích.

Dárkové balení ovocných plátků Bonbon, 109 Kč, sada obsahuje 5x 20g plátků, zakoupíte na https://eshop.ovocnak.cz od poloviny října.

Mošty
Ovocné šťávy a mošty v Ovocňáku vážně umějí. Vždyť s nimi před lety začínali. Od počátku do nich nepřidávají žádné nesmysly a lisují je pouze z českých a slovenských, vlastnoručně vypěstovaných plodů. Chcete vánoční tip? Vyzkoušejte jeden z vánočních speciálů: Jablko se zázvorem nebo Jablko s vánočním kořením. Oba se hodí také jako horký nápoj na zahřátí, chuť koření se tím zintenzivní. A co teprve „dospělácká” varianta v kombinaci s něčím ostřejším? I na to se mošty od Ovocňáku perfektně hodí. Na krabici najdete i speciální místo pro věnování nebo logo, takže mošt se může hodit i jako originální dárek pro firemní partnery.

Pyré
Pro pyré se ovoce nelisuje, ale pasíruje za studena a výsledkem je hodně husté smoothie, které zasytí, osvěží a ještě zažene mlsnou. Na výběr je z devíti druhů a zkusit byste určitě měli kombinaci jablka, hrušky a rakytníku, které zaručeně jinde neochutnáte.

Mošt Jablko s kořením, 3 litry za 194 Kč, složení: 100% jablečná šťáva a extrakt z koření skořice, hřebíčku a muškátového oříšku, zakoupíte na https://eshop.ovocnak.cz/most-jablko-s-korenim_p27.

Mošt Jablko se zázvorem, 3 litry za 214 Kč, složení:  95% jablečná a 5% zázvorová šťáva, zakoupíte na https://eshop.ovocnak.cz od poloviny října.

V Ovocňáku si potrpí kromě nekomplikovaného složení i na krásná balení. Ať už na Mikuláše nebo na Vánoce, s těmito přírodními sladkostmi určitě zabodujete.