Mikolas Josef – Acapella

17.06.2019 | kategorie: Radio Zlín, Top novinky, Úvod
Mikolas Josef - Acapella

Mikolas Josef (23) vypustil do světa svůj sedmý singl, který z hlavy jen tak nedostanete. Mladý zpěvák, který zaznamenal také úspěch na Eurovizi, kde loni vybojoval šesté místo, nazpíval letní hit s názvem Acapella, na kterém pracoval čtyři roky.

„Jsem obrovským fanouškem latino kultury. Hrozně rád jezdím hrát pro jižanské národy, lidi tam mají v sobě těžko popsatelnou energii, která byla inspirací právě pro píseň Acapella,“

okomentoval vznik písně Mikolas, který zpívá v této písni také španělsky. Nahrávání singlu probíhalo v Torontu, Londýně, Barceloně, Praze nebo v Los Angeles a na songu spolupracoval Mikolas s umělci 12 různých národností.

„Náklady byly opravdu obrovské, protože už během úvodních připrav ve studiu v Kanadě Acapella nadchla spoustu velkých lidi z branže, ti ji pustili jiným slavným lidem, kteří pak za mnou přiletěli do Ameriky, a třeba Frankie J, který má v kapse nominaci na Grammy, přivezl další nápady. A zaplať pánbůh, že tyhle možnosti nám svět nabízí a můžeme konečně i my na tuhle hudební úroveň dosáhnout, svěřil zpěvák s tím, že v hitu s ním zpívá i panamsko-kanadský zpěvák Fito Blanko.

„Natáčeli jsme hlavně v Barceloně, taky v Praze a v Thajsku, přivezli jsme lidi ze všech koutů světa. K mému zajetému týmu jsem nabral nové talenty a stálo to za to,“ dodává Mikolas o videoklipu, který sám režíroval.