Marek Ztracený – To se mi líbí

11.03.2019 | kategorie: Radio Zlín, Úvod
Marek Ztracený - To se mi líbí

Marek Ztracený měl mimořádně povedený rok 2018! V červnu vydal nové album Vlastní svět, nadšeně přijaté jak fanoušky, tak i hudebními publicisty.

K tomu je potřeba připočíst i letní festivalovou sezónu, během které často v roli headlinera zahrál naživo nejen své největší hity, ale představil i písničky z nového alba. V neposlední řadě musíme zmínit i Markovu účast na projektu „Za 100 let“, kde se třináct současných domácích hudebních osobností přihlásilo nahrávkou a úspěšným klipem ke stému výročí vzniku republiky.

Aktuálně představuje nový singl a videoklip s názvem „To se mi líbí“ z posledního alba Vlastní svět. Herečka Nikol Štíbrová se v klipu projevila jako vášnivá fanynka, která svůj idol neváhala svléknout a připoutat k posteli.

„Námět ke klipu mě zaujal okamžitě. Trochu mě děsily nápady režiséra a kameramana Matěje Říhy, že mám být připoutaný k posteli nebo někde hrát na kytaru de facto nahý, ale zdál se mi skvělý ten kontrast textu s obrazem. Bylo velký štěstí, že na natáčení kývla moje kamarádka Nikol Štíbrová. My se totiž známe dlouho a natáčení tím pádem byla velká zábava. Větší zábava to byla myslím chvílemi pro Nikču, protože jsem před ní musel tančit a zpívat polonahý a obalený v potravinové folii. Ona přitom pila víno a královsky se bavila. Já si zase užil, když mi musela zpívat Ztrácíš na gauči a trochu ze sebe dělat cvoka. Myslím, že to šlo samo a přirozeně… dělám si srandu! Chtěl bych jí poděkovat, protože hlavně díky ní je klip takový, jaký je. Je to nejvtipnější a nejzábavnější herečka, co znám, a ještě k tomu fajn člověk. Klip mě baví a těším se, co tomu řeknou diváci,“ popisuje realizaci a vznik videoklipu Marek Ztracený.