KROMĚŘÍŽSKÝ DRAK 2019!

18.04.2019 | kategorie: Kam vyrazit, Novinky, Radio Zlín
km drak

Kroměřížský drak 2019 se začíná probírat ze spánku a 2. ročník nabídne neuvěřitelné věci. Kroměřížský drak, tedy klání dračích lodí na Bagráku, už je přede dveřmi , uskuteční se v sobotu 4. května a pomalu začínají přípravy. A vyskakují také první novinky, s nimiž budou moci účastníci počítat.

 

„Závody budou rozděleny opět na 4 kategorie – startovat tak budou týmy SPORT – poloprofesionálové a posádky, které jezdí pravidelněji, FUN – nováčci, které to naučíme, firmy – prestižní klání regionálních i nad regionálních firemních týmů a ženské posádky, které nám ukáží nejen svou krásu, ale i sílu.

 

Vložené dračí jízdy budou mít děti, mezi 14 – 15 hodinou a navíc budou součástí dětského dne, kde vás čekají také samé novinky. V rámci bohatého doprovodného programu dětského dne, plánujeme nafukovací atrakce, Bumber Balls, Jumping sticks – což jsou skákací tyče a ty budou stejně jako magický písek a chůze na chůdách pro děti ZDARMA.

 

Tradičně si pak ve vodě můžete vlézt do koule na aquazorbing nebo otestovat paddleboardy, ale pouze pokud nám to počasí dovolí. Limitem je 30 – 40  přihlášených teamů, to aby si každá posádka více zapádlovala a užila si i doprovodného programu. Teamy se mohou hlásit už nyní na webu akce www.zaki-sport.cz

 

Více informací také na facebooku: Kroměřížský drak 2019….

Mrkněte se také na naše video ZDE