KÁVAFEST 2019!

30.09.2019 | kategorie: Kam vyrazit, Radio Zlín, Úvod
Banner_KávaFest 2019_

Milovníci kávy stříhají metr a nemohou se dočkat. Už zanedlouho totiž začíná jejich oblíbený Kávafest. Ve dnech 1. až 7. října to propukne. Akce vyvrcholí Dnem kávy 19. října v Kongresovém centru přímo ve Zlíně.

Každý zapojený podnik je označen plakátem Kávafestu a v každém je k dispozici omezené množství vytištěnýchkávových pasů. Kávové pasy si mohou všichni vytisknout také doma, PDF je uloženo na webu www.kavafest.cz

Návštěvníci Kávafestu budou mít za úkol od 1. do 7. října sbírat razítka do pasů a hrát opříjemné ceny. Hlavní výhrou je poukaz do luxusního hotelu v Luhačovicích pro dva sesnídaní a wellness. Pořadatelé připravili také soutěž Vyfoť kafe a vyhraj. I v tomto případě výherce pojede se svou polovičkou do luxusního hotelu v Luhačovicích.

Třešinkou na dortu celého Kávafestu bude Den kávy. Kdo jej navštíví, vychutná si nejensamotnou kávu, ale i spoustu přednášek. Koordinátorka SCA ČR Adina Bálková vysvětlí,co je to výběrová káva. Jak nastavit domácí kávovar pro nejlepší kávu apod.