Imagine Dragons – Bad Liar

18.02.2019 | kategorie: Radio Zlín, Úvod
Imagine Dragons – Bad Liar

Multiplatinoví interpreti a držitelé Grammy Imagine Dragons vydali pohodový singl Bad Liar, který pochází z aktuálního čtvrtého alba Origins, které vyšlo 9. listopadu. Origins má být sesterským albem k předchozímu Evolve, jehož tracklist zase obsahuje megahity jako Believer, Thunder nebo Whatever It Takes.

Origins je o hledání nového prostředí, zároveň si ale vážíme svých kořenů,” komentuje desku zpěvák Dan Reynolds, jehož spoluhráči v kapele jsou kytarista Wayne Sermon, baskytarista Ben McKee a bubeník Daniel Platzman. „Když tvoříme, tvoříme bez hranic, bez jakýchkoliv pravidel. Přijde nám strhující tvořit hudbu, která je pro nás něčím novým a odlišným.”

Imagine Dragons spojili síly s producenty Joelem Littlem, duem Mattman & Robin a Johnem Hillem, kteří kapele pomohli dotáhnout k dokonalosti kaleidoskopický zvuk Origins. Deska se pohybuje mezi art rockem, hip-hopem, popem a folkem a nepostrádá typický rukopis Imagine Dragons, kterým jsou texty, vyprávějící o bolestivých sebereflexích, které však nakonec vyústí v inspiraci a povznesou duši.