Fleret v MoR Café

14.01.2019 | kategorie: Kam vyrazit, Úvod
fleretos

Vizovická kapela FLERET, která se řadí svým stylem mezi folk-rockovou scénu, přijede opět do Zlína! Populární hudebníci vyráží na každoroční turné a rozparádí a roztančí sál jižv pátek 18. ledna 2019 ve známém klubu Masters of rock Café ve Zlíně od 20:00!!

Kapela sebou přiveze i legendární songy z mnoha alb, které se řadí mezi široké spektrum jejich umění. Zároveň se tímto koncertem otevře nová česká koncertní sezona klubu Mastersof Rock Café.

Skupina Fleret se již přes tři desítky let úspěšně prosazuje se svým repertoárem na koncertních i festivalových scénách jak v celé České republice, tak i v zahraničí. Typickým znakem této formace je nezaměnitelný zvuk vycházející z regionálních a lidových kořenů.Lidovými kořeny se ovšem skupina neomezuje, mísí je dohromady s rockem – s muzikou,kterou odmala slýchali vedle lidovky naživo na tancovačkách. Muzikantská živočišnost a bezmála dětinská radost z muzicírování vytváří z folkrockové skupiny Fleret originální samorost na naší folkové i rockové scéně.Z cela zaslouženě jsou označováni za „dvorní kapelu Valašského království“. Za svou více než 30ti letou kariéru stvořili Flereti spoustu hitů jako „Zafúkané“, „Sbohem galánečko“,„Kurnikšopatožtone“, „Večer křupavých srdíček“, „Umělci na šňůře“ a mnoho dalších.

Na koncertě této legendární kapely nebude samozřejmě chybět ani host, kterým již tradičně bude jedinečné hudební seskupení Franz Alpa.Nezapomenutelný zážitek si nenechte uniknout dne 18. 1. 2018 v Masters of Rock Café ve Zlíně. Všichni rockeři, nerockeři či folkloristi si určitě přijdou na své! Jste srdečněvítáni! Přijďte objevit krásy Valašska na vlastní uši :) .