Ellie Goulding – Close To Me

11.03.2019 | kategorie: Radio Zlín, Top novinky, Úvod
eg ctm

Anglická zpěvačka, textařka a kytaristka Ellie Goulding vydává ve spolupráci s americkým DJ, producentem a členem skupiny Major Lazer – Diplem a americkým rapperem a členem hip-hopového dua Rae Sremmurd – Swae Leem singl Close To Me. Singl snoubí nezaměnitelný vokál Ellie, rytmickou flow Swae Leeho a nenapodobitelnou produkci Dipla. Od megahitu Powerful, na kterém poprvé spojil síly Diplo s Ellie, uběhly tři roky.

Posledním novým materiálem, který Ellie Goulding vydala, bylo album Delirium, které vyšlo v roce 2015 a obsahovalo globální hit Love Me Like You Do, který si připsal téměř 2 miliardy streamů. Ellie za svou kariéru získala dvě BRIT Award, prodala přes 14 milionů desek a 102 milionů singlů, získala celkem přes 13 miliard streamů a na Instagramu má 14 milionů followerů.

Multiplatinový interpret Diplo má tento rok na kontě již dva projekty – LSD a Silk City. Za svou kariéru prodal přes 15 milionů tracků a získal miliardy streamů.

Swae Lee je polovinou platinového hip-hopového dua Rae Sremmurd, které bylo dokonce nominováno na Grammy. Jeden z aktuálních singlů Black Beatles z jejich desky SremmLife 2 strávil na první příčce Billboard Hot 100 sedm týdnů v řadě.