CZECH DRIVE

05.04.2019 | kategorie: Kam vyrazit, Radio Zlín, Úvod
Czech drive

Město Zlín na začátku dubna opět naplno ožije motorismem. Prostory Parku Svobody, náměstí Míru a OZC Zlaté Jablko totiž budou v sobotu 6. dubna 2019 od 10:00 do 18:00 hostit již třetí ročník rodinné kulturně-motoristické akci s názvem Czech Drive!

V parku Svobody se můžete těšit na více než 120 exponátů rozličných automobilů a motocyklů jak soudobých, tak z časů, kdy mnoho z nás ještě ani nebylo na světě. V prostorách zlínského zámku bude umístěna instalace unikátních snímků z prostředí motorsportu fotografů Zdeňka Knapika a Rudolfa Fukala. Na své si přijdou i sběratelé autogramů a fotografií jezdců, neboť v parku Svobody během dne proběhne nejedna autogramiáda.

A pokud máte zájem si popovídat o historii a přípravách letošní barumky, tak věřte nebo ne, Vaše otázky zodpoví přímo její ředitel Miloslav Regner. Myslíme i na děti, pro které je připraveno mnoho soutěží s odměnami po vzoru pohádkového lesa, po celý den bude v parku k dispozici také dětské dopravní hřiště. Pro milovníky zvířat pak kynologové z Městské policie ve Zlíně předvedou zásahy se svými čtyřnohými parťáky.

Další program bude probíhat souběžně i na náměstí Míru.

Neváhejte a navštivte motoristickou akci Czech Drive přímo v srdci Zlína, startujeme v sobotu 6. dubna 2019 v 10:00. Vstupenky lze zakoupit v online předprodeji ZDE za zvýhodněnou cenu a samozřejmě také v den konání přímo na místě.