Čokoládový festival opět ve Zlíně!

14.01.2019 | kategorie: Kam vyrazit, Úvod
čoko fest

Tento víkend, Zlín bude čokoládová!

Od pátku 18. do neděle 20. ledna 2019 se na Sportovní hala Novesta uskuteční Čokoládový Festival s kulinářskou přehlídkou a prodejními stánky s čokoládovými delikatesami.

PÁ 18/1: 14:00 – 18:00 // SO 19/1: 10:00 – 18:00 // NE 20/1: 10:00 – 17:00

Čokoládový Festival 2019 ve Zlíně pořádaný agenturou Chris Events je jedinečnou událostí pro všechny milovníky čokolády a cukrovinek, kteří mají chuť se pobavit, pochutnat si a případně se i přiučit vaření s čokoládou.

Návštěvníkům nabídne čtyři hlavní sekce:

- Kulinářskou přehlídku, na které, šéfkuchaři předvedou své nápadité recepty

- Prodejní stánky partnerských organizací

- Dětský koutek

Vstupné činí 60,- Kč (40,- Kč pro seniory/ 40,- Kč pro studenty). Děti do 6 let mají na akci vstup zdarma.Zájemci mohou rovněž soutěžit o volný vstup na Zlín Čokoládový Festival 2019 na www.cokoladovy-festival.cz .

Návštěvníci se mohou těšit na kulinářskou přehlídku šéfkuchaře Marka Váňu, který bude připravovat jídla dle zajímavých receptů: kuřecí Mole s Fatalii Yellow a čokoládou, losos v bílé čokoládě a lékořicí nebo polévka z červené řepy s malinami a bílou čokoládou. Chybět nebude ani šéfkuchař Jiří Holub z Sirupárny Olomouc bude vařit vepřovou kytu s čokoládovou omáčkou. Václav Kijonka (Mr Vonka) učí děti vyrobit pralinky nebo brownies. Čokoládovna Lyra ukáže na podium jak ochutnat čokoládou.I tento rok budou na Čokoládovém festivale různé workshopy, jak pro děti, tak i pro dospělé (výrobačokoládových makronek, pralinek,…).

Letos máme větší počet stánků a pořádáme zajímavou soutěž: při příležitosti Čokoládového Festivalu jsme pro návštěvníka připravili hru o poklad! Osm klíčů k pokladu bude uschováno do zlatých čokoládových pohárků, které si budou moci zakoupit u vstupu za 30 Kč. Ale pozor, pouze jeden z těchto klíčů otevře truhlu s dárky od našich sponzorů a odměnou 8.000 Kč!