Ava Max – Sweet but psycho

07.01.2019 | kategorie: Radio Zlín, Úvod
ava max

Zpěvačka Ava Max vydala v polovině srpna singl Sweet But Psycho. Písnička dnes patří k nejsdílenějším mezi uživateli streamingových služeb a její popularita nadále strmě roste. Úspěch Sweet But Psycho se ostatně očekával. Singl vznikal s ambicemi dostat zpěvačku do hitparád, skladbu produkoval zkušený Kanaďan Cirkut, který spolupracuje s hvězdami jako The Weeknd, Katy Perry, Nicki Minaj, Miley Cyrus nebo Rihanna. O provokativní vizuální podobu se postaral Shomi Patwary, jehož režisérských služeb v minulosti využili třeba Beyoncé, Major Lazer, Mark Ronson, Mike Shinoda nebo již zmíněný The Weeknd. A soudě dle reakcí posluchačů, výsledek je velmi zdařilý.

Mladého talentu si už před časem všiml David Guetta a pozval zpěvačku do studia. Ava Max se tak objevuje ve společnosti všech těch velkých jmen, kterými francouzský producent ozdobil nové album 7.

Ava Max pochází z Wisconsinu, momentálně však žije v Los Angeles. Zatím natočila několik singlů a hostovala v několika klubových hitech. Její hlas zaslechnete například v nu-disco hymně Clap Your Hands od Le Youth nebo v Into Your Arms rappera Witt Lowryho.