Zlaté jablko slaví 10. výročí! Buď u toho!

07.05.2018 | kategorie: Radio Zlín
jablko01

Zlaté jablko má za sebou už 10 let úspěšného fungování, a proto pro vás v polovině května přichystali velkolepou párty, jakou Zlín už dlouho nezažil a Radio Zlín Vám v nejbližších dnech rozdá vstupenky právě na tuto akci ! Sledujte náš web i Facebook !

Pokud si během oslav nechcete nechat ujít žádného ze zajímavých hostů a hvězd, můžete si už od 3. dubna pořídit vstupenky na jednu z mimořádných akcí narozeninového programu, která se uskuteční v pátek 11. května od 20:00 hodin. Jedinečnou party v galerii Zlatého jablka provede hosty moderátor LEOŠ MAREŠ. Během tohoto večera se ve Zlatém jablku představí dívčí elektrické smyčcové trio INFLAGRANTI, finalisté „Československo má talent“ skupina MIRROR FAMILY, DJ SAXO FRANCIS, který propojí magii saxofonu s elektronickou hudbou.

Nebude chybět ani atraktivní fashion show s předními českými modelkami Kateřinou Průšovou nebo Anetou Vignerovou. Exkluzivním hostem módní přehlídky bude i slovenský rapper RYTMUS, jehož hity podtrhnou část show, během níž předvedou modelky společenské šaty a spodní prádlo luxusní módní značky PONER. Rytmus však přidá i další své songy během samostatného koncertu. Pro všechny hosty bude zdarma welcome drink i drobné pohoštění.

Vstupenky zakoupíte na pokladnách Golden Apple Cinema a v síti Ticketstream.

https://www.ticketstream.cz/tsp/ts1website/akce/golden-night-slavte-s-nami-10-let-121543

 

11.5. Golden Night – info o akci: http://www.zlatejablko.cz/prispevky/1436/zlate-jablko-slavi-10-let-bud-u-toho

 

12.5. Hvězdný víkend – program 14 – 22:00, kdy budou probíhat módní přehlídky nájemců v čele s Kateřinou Průšovou a Anetou Vignerovou, vystoupí Victoria Velvet, Light & Love, kouzelník Pavel Dolejška, taneční skupina The Pastels. Celou akci bude moderovat Petr Vágner a A.N.D.U.L.A. Celý den bude zakončený koncertem skupiny Mandrage na náměstí Míru a velkolepým ohňostrojem.

 

13.5. My Little Pony v OCZJ, Double Decker Hamley´s program, soutěže, atrakce pro děti na nám. Míru