Slza vyjede v únoru na turné! Máme pro vás lístky+CD

12.02.2018 | kategorie: Kam vyrazit, Radio Zlín, Top novinky, Úvod
Slza_Holomráz_foto Jindřich Kodíček_web (4)

Slza vydala své druhé album Holomráz a v únoru vyjede na své doposud největší turné!

POSLOUCHEJTE VYSÍLÁNÍ RADIA ZLÍN od 12. – 16. 2. 2018 a 1. 3. 2018 se těšte na koncert.

Jedna z nejpopulárnějších a nejúspěšnějších tuzemských kapel současnosti Slza vydala koncem roku 2017 druhou desku Holomráz. Naživo celou desku fanoušci poprvé uslyší v rámci halového turné Holomráz Tour 2018, které odstartuje na jaře 2018 a bude doposud největším v historii kapely. Fanoušky čeká řada překvapení a set největších hitů kapely jako Lhůta záruční, Celibát, Katarze, ale i aktuální singl Holomráz a nové skladby ze stejnojmenné desky.

Symbolem alba Holomráz je kontrast žáru, jenž představuje pozitivní emoce, a mrazu, který představuje emoce negativní. Ústředním motivem a pojítkem všech skladeb je slogan „Ač holomráz je venku, žár je v nás“. V každé z deseti písní se odráží fakt, že každý z nás v životě zažívá nepříjemné momenty a situace. Důležitým poselstvím pozitivně laděného alba je však nenechat se jimi pohltit a užívat si okamžiky radosti a štěstí a čerpat z nich.

Ruku v ruce s hudbou a texty jde i image a grafika nového alba. V té Slza pracuje se třemi symboly znázorňujícími zmiňovaný slogan. Ze symbolů je následně složen výsledný obrazec na obalu alba. Jedná se o slzu, plamen (symbol žáru) a vločku (symbol mrazu).

Za druhým albem opět stojí osvědčená dvojice Lukáš Bundil/Dalibor Cidlinský jr. O texty se stejně jako u multiplatinového debutového alba Katarze postaral Ondřej Ládek. „Opět jsme se snažili vytvořit vyrovnanou desku s deseti silnými písněmi. Z pohledu produkce a zvuku je pro nás velkou inspirací světová pop music, snažíme se ji však s ohledem na české texty a rychlou proměnlivost trendů uchopit po svém,“ doplňuje Petr Lexa a Lukáš Bundil myšlenky desky. První ochutnávka z desky Ani vody proud dosáhla téměř třech milionů zhlédnutí na YouTube. U aktuálního singlu a videoklipu Holomráz počet zhlédnutí přesahuje dva miliony, a stále roste.

HALOVÉ TURNÉ 2018

28.2. Brno-Královo Pole -  Sportovní hala Vodova

1.3. Zlín – Sportovní hala Euronics

2.3. Ostrava – Zábřeh  – Ostravar Vítkovice

7.3. Praha 9 – Arena Sparta

8.3. Hradec Králové  – Sportovní hala Slavia

9.3. Liberec  – Dům kultury Liberec

21.3. České Budějovice  – Pavilon T1, Výstaviště České Budějovice

22.3. Plzeň 2-Slovany  – Sportovní hala Lokomotiva

 

Předprodej vstupenek probíhá v síti Ticketportál.