Motoristickou výstavu CZECH DRIVE čeká druhý ročník.

13.04.2018 | kategorie: Kam vyrazit, Radio Zlín, Úvod
29663235_1649719238409198_4287241682822525848_o

Po loňské premiéře se i letos dočká Zlín automobilové výstavy CZECH DRIVE.

Bude se konat v sobotu 14. dubna 2018 na náměstí Míru, v parku Svobody v okolí zlínského zámku a nově se program rozšíří také na parkoviště na Gahurově ulici.

Za výstavou CZECH DRIVE stojí pořadatelský tým Barum Czech Rally Zlín, který zve všechny příznivce motorismu na přehlídku historických i nejmodernějších automobilů, závodních speciálů, motocyklů a mnoho dalších zajímavých exponátů.

„Loňský premiérový ročník CZECH DRIVE přilákal několik tisíc lidí a ukázalo se, že tato akce má svůj potenciál. I letos se budeme snažit uspořádat program tak, aby si na své přišlo co nejširší spektrum lidí. Velký ohlas měly u široké veřejnosti praktické ukázky záchranných složek, které se opět chystají na náměstí Míru. Park Svobody opět obsadí všechny možné automobily i motocykly, chystáme jak historické veterány, tak závodní vozy z rally, okruhů či vytrvalostních maratonů typu Dakar. V parku bude probíhat také bohatý zábavný a kulturní program obsahující autogramiády, rozhovory s jezdci či hudební vystoupení. Zabaví se tedy doslova celá rodina,“ řekl Miloslav Regner, ředitel CZECH DRIVE.

Fanoušci automobilů a motocyklů prožijí v půlce dubna v centru Zlína neopakovatelné zážitky.

Bližší informace k CZECH DRIVE naleznete na oficiální internetové adrese www.czechdrive.com. V současnosti zde najdete ke stažení pozvánku i přihlášku pro vystavovatele, mapu areálu výstavy nebo nabídku ubytování. Další informace a podrobnosti k výstavě přineseme v příštích týdnech prostřednictvím tiskových zpráv.