LORDS OF THE SOUND ve Zlíně!

29.03.2018 | kategorie: Kam vyrazit, Úvod
LORDS_Zlin

Orchestr LORDS OF THE SOUND v programu «Oscar Music Awards»

9. 4. 2018 v 19:00, Kongresové centrum Zlín

LORDS OF THE SOUND - to není jen hudba, ale skutečné show.
 
Projekt sdružuje talentované hudebníky, kteří hrají hudbu moderních autorů.
 
K tomuto „skromnému“ názvu tvůrce inspirovala trilogie «The Lord of the Rings» («Pán prstenů»). Hudebníci říkají, že název týmu je zároveň odkazem na jejich repertoár a také svého druhu výzvou pro ně samotné.
 
Hlavní zvláštností LORDS OF THE SOUND je to, že jejich vystoupení není jen hudba, ale kompletní plnohodnotné show, kde je každé číslo doprovázeno jedinečným vizuálním, světelným show a živými vokály.
 
Je téměř nemožné navštívit dvakrát stejné vystoupení tohoto orchestru. Neustále rozšiřují svůj repertoár, přidávají do celého show nové prvky, divadelní aranžmá a speciální efekty.
 
Charakteristickým rysem LORDS OF THE SOUND se staly tematické koncerty. V pořadu „Oscar Music Awards“ zazní hudba z oscarových filmů, a toto vystoupení samo o sobě je provedeno ve stylu obřadu udělování slavné filmové ceny.
 
Orchestr zahraje hudbu z takových filmů, jako například „Velký Gatsby“, „James Bond“, „Avatar“, „Hvězdné války“, „Interstellar“, „Matrix“, „Titanic“, „Sherlock Holmes“, „50 odstínů šedi“ „Pátý element“ a z mnohých dalších.
 
Celková délka koncertního programu je zhruba 2 hodiny.

Vstupenky k zakoupení online na www.vstupenkyprovas.cz, www.ticketstream.cz nebo na prodejních místech: TICKETSTREAM

Více informací na www.artpartner.cz