IV. ročník Hokejového turnaje O POHÁR MIKROREGIONU SLUŠOVICKO

28.02.2018 | kategorie: Kam vyrazit, Radio Zlín
sd5f45sd4e_d80bf94e6ccd906d5f0d898bcc9b5927
Po třech úspěšných ročnících Hokejového turnaje o putovní pohár Mikroregionu Slušovicko, ve kterých triumfovala dvakrát Kašava a naposled loni hokejový tým Slušovic, finišují přípravy na ročník čtvrtý.
Ten se letos pod záštitou hejtmana Zlínského kraje Jiřího Čunka uskuteční v termínu 17. března, opět ve zlínské PSG Aréně od 8 do 18 hodin.

„Turnaj má svá přísná pravidla a soupeří v něm pouze neprofesionální hráči, kteří ani v minulosti nesměli být registrovaní. Obec, která se do turnaje přihlásí, musí být součástí daného mikroregionu a musí sestavit tým hráčů ze své obce,“ řekl o v republikovém měřítku ojedinělé akci Antonín Novák z Nadačního fondu pro rozvoj a podporu Slušovic.

„Pravidla jsou plnohodnotná jako při hokejovém zápase. Tyto mače navíc řídí profesionální rozhodčí. Starosta vítězné obce přebírá putovní pohár, který má obec celý rok ve své péči. Součástí akce bude i letos slavnostní předání cen a kulturní program. O jeho obsahu, stejně jako především o rozlosování a časech jednotlivých zápasů turnaje budeme včas informovat,“ dodal duchovní otec turnaje.