DEN ZEMĚ VE STARÉM MĚSTĚ

10.04.2018 | kategorie: Kam vyrazit, Radio Zlín, Úvod
Plakát - DEN ZEMĚ STARÉ MĚSTO 2018

KAMERA – KLAPKA – POJEDENÁCTÉ

Ve Starém Městě ve společnosti REC Group Den Země veřejně slavíme vždy nejbližší přilehlou sobotu (vzhledem k celosvětově platnému datu 22. 4.) a ve dnech čtvrtek a pátek pamatujeme také na školy a školky.

Ekologická výchova nové generace je totiž tím nejdůležitějším cílem a smyslem našich oslav. Vedle ekologie se pak soustřeďujeme také na zdravý životní styl – vždyť sotva se můžeme kvalitně postarat o zdraví planety, když se nedokážeme postarat o to vlastní.

Den Země ve Starém Městě, to je ekologické poslání, zdravý životní styl a pomoc na správném místě. To vše s pestrou a barevnou kulisou nespočtu atrakcí, soutěží a zábavných programů pro malé i velké návštěvníky.

Den Země pro školky – čtvrtek 26. 4. (8:30 – 11:30)
Den Země pro školy – pátek 27. 4. (8:30 – 11:30)
Den Země pro širokou veřejnost – sobota 28. 4. (11:00 – 18:00)

Ekologické vstupné

Vstupenkou na akci bude tradičně vysloužilý elektrospotřebič na osobu a tak vás vyzýváme, abyste právě v tento den udělali ekologické gesto a alespoň trochu očistili Zemi od odpadu. Odměnou vám bude dobrý pocit a volný vstup na akci se spoustou zábavy a ponaučení.

Přejeme vám mnoho příjemných setkání a užitečných informací, které vám přinese Den Země 2018. Mediálním partnerem akce je Radio Zlín.

Myslete srdcem a myslete ekologicky!