Zápis do kroužků do Alceda včetně online přihlašování spuštěno!

13.09.2017 | kategorie: Radio Zlín
alcedo_cove

(komerční článek)

S koncem letních prázdnin skončily příměstské a pobytové tábory a ALCEDO opět připravilo bohatou nabídku kroužků a pravidelných kurzů pro děti a dospělé. Zápis je spuštěn od 1. září.

Letos ALCEDO kromě stálé nabídky kroužků a kurzů chystá hned několik novinek. Ty obohacují pravidelnou nabídku kroužků, jsou to například lodní modeláři, hra na housle a nové hudební kroužky Lentilky a MiniLentilky, Veselé pískání, nové zdravotní a pohybové aktivity jako jóga pro děti, mnoho nových kroužků rope skippingu, trampolínky pro děti, nové výtvarné aktivity a také brazilské jiu-jitsu pro děti.

ALCEDO však pro děti chystá také netradiční zábavu. „Nerf airsoftové blastery jsou velmi oblíbené, proto pro všechny aktivní děti, které mají rády strategie, letos chystáme kroužek NERFligy, kde se děti hravou sportovní ligou naučí nejen týmové spolupráci,“ uvádí Pavel Bartoň, ředitel ALCEDA. Další zajímavou novinkou bude klub deskových her. Ty jsou, kromě samotného požitku ze hry, výborný prostředek, jak dítě naučit kreativně myslet, plánovat, řešit problémy, přijímat zodpovědnost za svá rozhodnutí a mnoho dalšího.

Nabídka kroužků včetně programové náplně je zveřejněna na webu ALCEDA. Plakát s kompletní nabídkou kroužků budete moci najít také v prvním zářijovém vydání Vsetínských novin. „Letos nově je možné se stejně jako na naše tábory přihlásit online na webu ALCEDA, zápis a online přihlašování je spuštěno od 1. září,“ informuje Pavel Bartoň a dodává, že po prvních třech lekcích lze kroužek bez udání důvodu ukončit a buď je možné vybrat kroužek jiný, nebo bude vrácena poměrná část úplaty. „Vzniká tak možnost vyzkoušení si konkrétního kroužku. Na všechny účastníky se už moc těšíme,“ doplňuje Pavel Bartoň.

Nabídka kroužků včetně programové náplně je zveřejněna na webu ALCEDA.