Srdcový bál s Radiem Zlín 2018

08.12.2017 | kategorie: Kam vyrazit, Radio Zlín, Top novinky, Úvod
COVER_ADM-srdcovy-bal-1200x1200-new

Chybí Vám ve Zlíně opravdu krásný a luxusní ples? Hledáte opravdu výjimečný Valentýnský zážitek? Nebo si jen chcete „zaplesat“ na úrovni? Tak právě pro Vás jsme připravili Srdcový bál.

10. 2. 2018 – Kongresové centrum Zlín

Hlavní hvězdou večera bude Marek Ztracený. Dále se můžete těšit na  kapelu Premier, F-dur Jazzband, Showband Pavla Březiny, fotokoutek s klíčovacím pozadím a spoustu dalšího.

Marek Ztracený se za 10 let od hitu Ztrácíš stal stálicí tuzemské hudební scény. Během jeho úžasného a energického koncertu se může těšit na všechny minulé i aktuální hity. Skladby jako Sex s Ex, O pravdě, Vlastní svět, nebo legendární hit Ztrácíš, jistě nenechají nikoho v klidu.

Skupina Premier je jednou z nejúspěšnějších hudebních skupin. Za megahit Hrobař získala dvojnásobnou platinovou desku. I když tento hit provází skupinu celou kariérou, tak znalci vědí že i další pecky jako Nejsi (Já lásko zastavím čas), Do sudu, Barvičky, Karamelový den a spousta dalších, jsou skladby, které pořádně rozproudí zábavu všude tam, kde se PREMIER objeví. V letošním roce skupina vydala desku PREMIER – Unplugged, kde naleznete známé hity v akustickém podání. Na Srdcovém bálu zazní ty největší hity skupiny jak akusticky, tak v pořádném rockovém nářezu.

Stejně jako kvalitní kulturní program, přinášíme na Srdcový bál také kvalitní catering. Můžete se těšit na zážitkovou gastronomii jedné z předních restaurací v regionu. Součastí rautu budou jedlé dekorace ve valentýnském stylu.

On-line rezervace vstupenek na www.srdcovybal.cz

Prodejní a výdejní místa najdete v sídlech Radia Zlín, Agentury Devět měsíců a cestovní kanceláře Expecta.

Těšíme se na Vás!