Srdcový bál s Radiem Zlín – 11. 2. 2017 – Kongresové centrum Zlín

10.01.2017 | kategorie: Radio Zlín
Srdcovy_cover


11. 2. 2016 – Kongresové centrum Zlín

Radio Zlín a agentura Devět měsíců si pro Vás připravili opravdový majstrštyk nadcházející plesové sezóny!

Chybí Vám ve Zlíně opravdu krásný a luxusní ples? Hledáte opravdu výjimečný valentýnský zážitek? Nebo si jen chcete „zaplesat“ na úrovni? Tak právě pro Vás jsme připravili Srdcový bál.

Vystoupí Kristína & band, F-dur jazzband, Showband Pavla Březiny, čeká Vás Vodní animace, těšit se můžete  na nevinně hříšnou Burleque show, Pole Dance – Akroshow, fotokoutek, molekulární mixologii a spoustu dalšího.

 

Rezervovat vstupenky můžete už nyní v rezervačním systému na webu www.srdcovybal.cz

Prodejní a výdejní místa pak budou v sídlech Rádia Zlín, Agentury Devět měsíců a cestovní kanceláře Expecta.

Sledujte naše vysílání a dozvíte se víc.

https://www.facebook.com/Srdcový-bál

www.srdcovybal.cz

Kristína & Band

Populární zpěvačka Kristína, princezna slovenského popu, přijede zazpívat na Srdcový bál, neprestižnější ples na Zlínsku! Nepochybně každý zná její píseň Horehronie, se kterou zvítězila v hudební soutěži EUROSONG Contest 2010 na Slovensku. V minulém roce se stala vítězkou ankety OTO jako nejpopulárnější osobnost televizní obrazovky na Slovensku v kategorii Zpěvačky. K dalším známým hitům této talentované mladé zpěvačky patří písně Pri oltári, Stonka, Jabĺčko, Vráť mi tie hviezdy, V sieti ťa mám, které dobyly první místa hitparád.

 

F-dur Jazzband

F-dur Jazzband je třináctičlenná formace špičkových hudebníků ze Zlína, která působí na klubové a festivalové scéně od roku 1994. Kapela staví na výjimečném projevu vokalistů Zuzany Sapárové a Rolanda Hamaje, precizní rytmice a sólistech v dechové sekci. Vystupuje pravidelně nejen v hudebních klubech po celé republice, ale i na festivalech s mezinárodní účastí, realizuje koncerty s filharmonií, či známými osobnostmi. Proto je F-dur Jazzband jasnou volbou i pro Srdcový bál.

 

 

Showband Pavla Březiny

Mimořádná interpretační úroveň a pódiová show se stylovými kostými řadí skupinu Showband mezi nejvyhledávanejší hudební tělesa v republice. Umělecký vedoucí, zpěvák a hráč na klávesové nástroje Pavel Březina založil skupinu v roce 2002. Pavel je bývalým členem skupiny Argema, znám interpretační a autorskou tvorbou hitů Jarošovský pivovar, Milion snů, Dívčí pláč… Dále působil v doprovodné kapele Michala Davida, hostuje se skupinou The Backwards – Beatles revival a současně také hraje se stříbrnou Superstár 2011 Gabrielou Gunčíkovou. Showband představuje další záruku kvalitní zábavy na Srdcovém bálu!

 

Burlesque

Nenechte si ujít nevinně hříšnou Burleque show! Na Srdcovém bálu pro Vás v sexy kostýmech zatančí pětice dívek, které vás strhnou do dramatického dobrodružství a připraví vám vzrušující show. Taneční vystoupení provází fantastická hudba a tajnými ingrediencemi jsou nejen kostýmy, ale i rekvizity v podobě židliček nebo pérových vějířů.