NABÍDKA PRACOVNÍCH MÍST – JOB CLUB

10.03.2017 | kategorie: Top novinky
OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Nedaří se Vaší společnosti objevit vhodné kandidáty na volné pozice? Vstupte do našeho Job Clubu a my Vám pomůžeme s hledáním zaměstnanců. Jsme nejposlouchanější regionální stanice ve Zlínském kraji. Naše posluchačská základna jsou produktivní lidé ve věku od 20 do 59 let. Vaši nabídku uslyší zájemci ve vysílání, budou ji mít po dobu kampaně viditelnou také na našem webu a jako bonus je oslovíte i prostřednictvím sociálních sítí. Neváhejte a kontaktujte naše mediální poradce.

Nabídky práce (inzerce)


Kuchaři pozor! Jste v práci po večerech a o víkendu Vás rodina nezná? Vývařovna v Kojetíně hledá kuchaře – pouze! pro ranní směnu pondělí až pátek. Předem plánovaná výroba – žádný adrenalin – a doma včas. To je výrobna hotových jídel v Kojetíně, www.varimemy.cz telefon 774 491 911. SB KOMPLET s.r.o. Kojetín takže kuchaři volejte! Klidně i o víkendu. Telefon 774491911. A studentům nabízíme brigádu obchodního zástupce.

Hledáte perspektivní zaměstnání? Společnost TAJMAC-ZPS je mezinárodní strojírenská společnost s dlouholetou tradicí. 

Do svého týmu hledá schopné zaměstnance na pozice:
Vrtař, brusič, strojní zámečník, soustružník, obsluha CNC, prodejce, konstruktéry. Volné jsou i další pozice.

Bližší informace na www.tajmac–zps.cz v sekci Kariéra. Volejte, pište, těšíme se na Vás.


Hledáš zajímavou práci u stabilní firmy? Společnost Gienger se sídlem v Napajedlích hledá pracovníka na pozici SKLADNÍK – EXPEDIENT. Výhodou je znalost materiálů vodo-topo-plyn. Nabízíme zázemí stabilní společnosti na trhu, dobré pracovní podmínky a zaměstnanecké výhody. Pokud máš zájem, zašli svůj životopis na zamestnani@gienger.cz nebo volej na naši bezplatnou linku 800 100 680.