NABÍDKA PRACOVNÍCH MÍST – JOB CLUB

01.04.2017 | kategorie: Top novinky
OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Nedaří se Vaší společnosti objevit vhodné kandidáty na volné pozice? Vstupte do našeho Job Clubu a my Vám pomůžeme s hledáním zaměstnanců. Jsme nejposlouchanější regionální stanice ve Zlínském kraji. Naše posluchačská základna jsou produktivní lidé ve věku od 20 do 59 let. Vaši nabídku uslyší zájemci ve vysílání, budou ji mít po dobu kampaně viditelnou také na našem webu a jako bonus je oslovíte i prostřednictvím sociálních sítí. Neváhejte a kontaktujte naše mediální poradce.

Nabídky práce (inzerce)


IVOS Zlín, prodejce vozů Subaru, Honda a Mazda přijme do trvalého pracovního poměru účetní. Podmínky – znalost podvojného účetnictví, praxe v oboru. Nástup možný ihned. Informace na telefonu 603 873 203.

Teknia Uhersky Brod, a.s., atraktivní zaměstnavatel v automobilovém průmyslu přijme operátory a operátorky do třísměnného a nepřetržitého provozu. Nabízíme nadstandardní mzdové ohodnocení, roční bonus, 25 dnů dovolené, závodní stravování, příspěvek na penzijní připojištění, příspěvek na dopravu, odměna při pracovním jubileu, moderní pracovní prostředí. Kontakt: havlova@teknia.cz, tel. 572 610 652 nebo 727 825 224. Více informací na www.teknia.cz.

Hledáte perspektivní zaměstnání? A chcete ke mzdě získat nástupní bonus 45.000,-? Společnost TAJMAC-ZPS je mezinárodní strojírenská společnost s dlouholetou tradicí. 

Do svého týmu hledá :
Obráběče kovů, soustružníky, horizontáře, frézaře, vrtaře, brusiče, vrtaře – sipkaře,.
Těmto profesím vyplatíme nástupní bonus ke mzdě 45 tisíc korun.
Bližší informace na www.tajmac–zps.cz v sekci Kariéra. Volejte, pište, těšíme se na Vás.


AVX Czech Republic s.r.o. v Uherském Hradišti přijme OPERÁTORY A SEŘIZOVAČE.
Práce na směny s volnými víkendy. Nabízíme nástupní mzdu 90-120 Kč dle pracovního zařazení, motivační bonus 15 %, stabilizační příplatek, 50 % příplatek za přesčas, dotované stravování v areálu společnosti.
Zájemci volejte tel 57 57 57 165 nebo pište na: avx@uhr.avxeur.com.

Hledáš zajímavou práci u stabilní firmy? Společnost Gienger se sídlem v Napajedlích hledá pracovníka na pozici SKLADNÍK – EXPEDIENT. Výhodou je znalost materiálů vodo-topo-plyn. Nabízíme zázemí stabilní společnosti na trhu, dobré pracovní podmínky a zaměstnanecké výhody. Pokud máš zájem, zašli svůj životopis na zamestnani@gienger.cz nebo volej na naši bezplatnou linku 800 100 680.