NABÍDKA PRACOVNÍCH MÍST – JOB CLUB

24.05.2017 | kategorie: Top novinky
OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Nedaří se Vaší společnosti objevit vhodné kandidáty na volné pozice? Vstupte do našeho Job Clubu a my Vám pomůžeme s hledáním zaměstnanců. Jsme nejposlouchanější regionální stanice ve Zlínském kraji. Naše posluchačská základna jsou produktivní lidé ve věku od 20 do 59 let. Vaši nabídku uslyší zájemci ve vysílání, budou ji mít po dobu kampaně viditelnou také na našem webu a jako bonus je oslovíte i prostřednictvím sociálních sítí. Neváhejte a kontaktujte naše mediální poradce.

Nabídky práce (inzerce)


Tiskárna Graspo CZ, výrobce knih, brožur, katalogů, časopisů, diářů a kalendářů a významný zaměstnavatel ve Zlínském kraji, hledá do svého týmu nové kolegy a kolegyně na pozice:
- Strojmistr seřizovač knihařských strojů
- DTP operátor
- Pracovnice do knihárny
Nabízíme zajímavé finanční ohodnocení a další firemní benefity. Více informací najdete na našem webu: www.graspo.com/kariera. V případě zájmu o některou z těchto pozic nás kontaktujte na tel. 577 606 112 nebo pošlete svůj životopis na e-mail: kariera@graspo.com. Staňte se i Vy součástí úspěšné tiskárny Graspo CZ a pojďte s námi vyrábět knihy pro celý svět.

Chcete pracovat ve společnosti patřící mezi největší zpracovatele plastů? Společnost Fatra hledá do svého týmu dispečera energetických zařízení pro obsluhu a dozor elektrických zařízení vysokého napětí a jiných energetických systémů. Pro tuto činnost požadujeme platnost vyhlášky 50 §6, § 7 bez omezení napětí. Více informací na telefonu 577 502 225 nebo na www.fatra.cz.

Společnost AS- INTEGRATED s.r.o. v Uh. Brodě Hledá nové kolegy na tyto juniorské pozice: IT specialistu, Mechatronika, Elektrospecialistu, Konstrukétra.
http://www.asintegrated.cz/pracovni-prilezitosti.

Nudíš se v práci? Máš rád adrenalin a jsi v kondici? Co takhle změna?! Dostaneš firemní auto, služební mobil, notebook a vzhůru po vlastech českých! Budeš šplhat po sloupech nebo montovat varovná a výstražná zařízení. Firma se jmenuje BÁRTEK ROZHLASY a je to fajn mladá parta. Jo, a zázemí je super! Pošli životopis na ozvuceni@rozhlasybartek.cz nebo mrkni na www.rozhlasybartek.cz. Ženo či muži neváhej – k firmě BÁRTEK ROZHLASY se dej! Třeba hned.

IVOS Zlín, prodejce vozů Subaru, Honda a Mazda přijme do trvalého pracovního poměru účetní. Podmínky – znalost podvojného účetnictví, praxe v oboru. Nástup možný ihned. Informace na telefonu 603 873 203.

Hledáš zajímavou práci u stabilní firmy? Společnost Gienger se sídlem v Napajedlích hledá pracovníka na pozici SKLADNÍK – EXPEDIENT. Výhodou je znalost materiálů vodo-topo-plyn. Nabízíme zázemí stabilní společnosti na trhu, dobré pracovní podmínky a zaměstnanecké výhody. Pokud máš zájem, zašli svůj životopis na zamestnani@gienger.cz nebo volej na naši bezplatnou linku 800 100 680.