NABÍDKA PRACOVNÍCH MÍST – JOB CLUB

21.09.2017 | kategorie: Top novinky
OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Nedaří se Vaší společnosti objevit vhodné kandidáty na volné pozice? Vstupte do našeho Job Clubu a my Vám pomůžeme s hledáním zaměstnanců. Jsme nejposlouchanější regionální stanice ve Zlínském kraji. Naše posluchačská základna jsou produktivní lidé ve věku od 20 do 59 let. Vaši nabídku uslyší zájemci ve vysílání, budou ji mít po dobu kampaně viditelnou také na našem webu a jako bonus je oslovíte i prostřednictvím sociálních sítí. Neváhejte a kontaktujte naše mediální poradce.

Nabídky práce (inzerce)


Společnost EURO CAR Zlín přijme automechanika na provádění pravidelných servisních úkonů a diagnostiku. Požadujeme vzdělání s technickým zaměřením, servisní praxi, znalost práce na PC a řidičský průkaz sk. B. Nabízíme zázemí prosperující společnosti, odpovídající platové ohodnocení a benefity. Nástup možný ihned. Zájemci, zasílejte životopis na servis@eurocarzlin.cz nebo volejte 577 057 120.

Společnost Thermont Napajedla přijme na plný úvazek montážní dělníky, případně zámečníky na montáž hliníkových oken, dveří a světlíků. Info na www.thermont.cz.

Společnost C.B.S. Kovoobrábění ve Zlíně – Mladcové přijme do jednosměnného provozu 2 pracovnice na pomocné práce do kovovýroby. Nabízíme zázemí stabilní společnosti, dobré platební podmínky, závodní stravování. Nástup možný na HPP nebo brigádně na dohodu. Životopisy posílejte na e-mail: cbskovo@avonet.cz. Pro více informací volejte na telefon 602 447 311.

HP kovo ve Zlíně – Lípě přijme pracovnice na montáž komponentů. Vytváříme nový provozní úsek a hledáme pro dvousměnný provoz manuálně zručné pracovnice. Nabízíme dlouhodobé zaměstnání, dobré platové podmínky, závodní stravování. Vystoupíte z vlaku v Lípě a za dvě minuty jste v práci. Nahlédněte na www.hp-kovo.cz nebo volejte 602 429 110.

Společnost Fatra Napajedla hledá do svého týmu elektrikáře a dispečera energetických zařízení pro zařízení vysokého napětí. Nabízíme možnost zacvičení v údržbě zařízení vysokého napětí , školení a kurzy v rámci získání vyšší odborné kvalifikace. Dále přijmeme plastikáře k obsluze výrobních linek a dělníky skladu. Nabízíme širokou škálu firemních benefitů. Více informací na telefonu 577 502 225 nebo na
http://www.fatra.cz.

Jsme jeden tým sdílející stejné cíle. Přidejte se k nám.
Společnost Moravia Cans v Bojkovicích nabízí náborový bonus 15.000 Kč pro nové kolegy do výroby na pozice Seřizovač, Elektrikář a Pracovnice paletizace!
Nabízíme: Cafeterii firemních benefitů, roční bonusy, odměny za pracovní a životní jubilea a mnoho dalšího. Navíc se s Vámi budeme rádi potkávat na firemních akcích jako jsou dětský den, nebo vánoční večírek. 

Pro více informací volejte: +420 778 775 195 nebo navštivte webové stránky www.moraviacans.cz.


Společnost AS- INTEGRATED s.r.o. v Uh. Brodě Hledá nové kolegy na tyto juniorské pozice: IT specialistu, Mechatronika, Elektrospecialistu, Konstrukétra.
http://www.asintegrated.cz/pracovni-prilezitosti.

Hledáš zajímavou práci u stabilní firmy? Společnost Gienger se sídlem v Napajedlích hledá pracovníka na pozici SKLADNÍK – EXPEDIENT. Výhodou je znalost materiálů vodo-topo-plyn. Nabízíme zázemí stabilní společnosti na trhu, dobré pracovní podmínky a zaměstnanecké výhody. Pokud máš zájem, zašli svůj životopis na zamestnani@gienger.cz nebo volej na naši bezplatnou linku 800 100 680.