Kapela Slza živě ve vysílání

07.11.2017 | kategorie: Radio Zlín, Top novinky, Úvod
SLZA_web

V úterý 7. 11. se můžete těšit na rozhovor s kapelou Slza.

Ve 15 hodin laďte Radio Zlín a zjistěte co je nového. Záznam z rozhovoru vám poskytneme i zde na našem webu.

SKUPINA SLZA UVEDE SVÉ NOVÉ ALBUM VE ZLATÉM JABLKU

Nese název Holomráz a interpreti Petr Lexa a Lukáš Bundil jej přivezou představit svým fanouškům hned začerstva i do Zlína. Akustický minikoncert a autogramiáda k uvedení alba Holomráz proběhnou v obchodním a zábavním centru Zlaté jablko v úterý 7. listopadu od 17 hodin.

Pouze na sedmi místech republiky se budou moct příznivci oblíbené skupiny Slza setkat se svými idoly a osobně se seznámit s jejich novou deskou Holomráz. „Ve Zlínském kraji bude Slzu exkluzivně hostit Zlaté jablko,“ upozornil ředitel tohoto obchodního centra. „Její krátký akustický koncert začne v úterý 7. listopadu v 17 hodin v přízemí prodejní galerie. Následovat bude autogramiáda obou účinkujících – zpěváka Petra Lexy a kytaristy Lukáše Bundila.

Do Zlatého jablka se Slza vrací již potřetí, naposledy zde před rokem uvedla fotoknihu Slza obrazem. Nyní představí svůj nejnovější hudební počin. „Symbolem alba je kontrast žáru, jenž představuje pozitivní emoce, a mrazu, který představuje emoce negativní. Ústředním motivem a pojítkem všech skladeb je slogan „Ač holomráz je venku, žár je v nás“. V každé z deseti písní se odráží fakt, že každý z nás v životě zažívá nepříjemné momenty a situace. Důležitým poselstvím pozitivně laděného alba je však nenechat se jimi pohltit a užívat si okamžiky radosti a štěstí a čerpat z nich,“ vysvětlili Petr Lexa a Lukáš Bundil.

Na vydání desky pak naváže halové turné na jaře příštího roku. V jeho harmonogramu nechybí ani Zlín, kde bude mít turné svou zastávku 1. března.