Hudební novinka Radia Zlín: Linkin Park & Kiiara – Heavy

10.05.2017 | kategorie: Novinky, Top novinky
OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Příznivci jedné z nejpopulárnějších kapel posledních dvou dekád se dočkali. Linkin Park před pár týdny vydali nový singl Heavy, v němž hostuje 22letá americká zpěvačka Kiiara. Linkin Park novinkou poutají na své sedmé album.

Zatímco na předchozí desce se vraceli ke svým rockovým kořenům, na novince One More Light inklinují Linkin Park k popovější hudbě. Lze tak usuzovat právě z pilotního singlu Heavy, který má být pro novinku charakteristický.

Linkin Park stáli u zrodu nu-metalového šílenství. Jejich první deska Hybrid Theory je nejprodávanějším debutem století a zatím poslední album The Hunting Party bylo razantním návratem k rockovým kořenům. Skupina však ráda experimentuje a nebojí se riskovat, její zvuk se desku od desky mění a vyvíjí. A nejinak tomu bude i tentokrát.

Fanoušci Linkin Park se už jistě těší na 10. června, kdy se k nám kapela po deseti letech vrátí a vystoupí jako hlavní hvězda festivalu Aerodrome v pražských Letňanech. Společnost jim tam budou dělat Simple Plan nebo Enter Shikari.