Hudební novinka Radia Zlín: Lenny – Stranger

04.05.2017 | kategorie: Novinky
lenny-

Lenny posílá do éteru emocemi nabitý singl Stranger (In This World). Písnička je o mladých lidech s potenciálem, kteří se ale rozhodli revoltovat proti společnosti a žít nekonvenčním životem zcela mimo ni. Inspirací se pro Lenny stal dokument Vans – Off The Wall.

Nadaná písničkářka zažívá jedno z nejúspěšnějších období svého muzikantského života. Její skladba Hell.o se již několik týdnů drží na předních příčkách v nejposlouchanějších italských rádiích (Top 10 na italském oficiálním rádiovém žebřičku) a stejně tak klip Hell.o se v Itálii stal nejhranějším zahraničním videoklipem. Není pochyb o tom, že Itálům pověstný chraplák Lenny učaroval. Minulý týden naživo vystoupila v jedné z nejoblíbenějších a nejsledovanějších italských talk show Che Tempo Che Fa, kde se v minulosti objevili např. Adele či U2.

Lenny má za sebou i úspěšné březnové Hearts Tour, v rámci níž se představil i talentovaný mladý písničkář Jakub Ondra. Těchto 10 zastávek bylo pro letošek jedinou příležitostí zažít samostatnou koncertní show Lenny, jež rozhodně stojí za vidění. Návštěvníci jejích vystoupení se shodují v tom, že koncerty Lenny jsou víc než jen hudba. Je to umělecký zážitek.