Hudební novinka Radia Zlín: Kryštof – Šňůry

26.06.2017 | kategorie: Úvod
70_1005432_75288

Kapela Kryštof slaví čtvrtstoletí na hudební scéně. K této příležitosti vypouští do světa videoklip a singl Šňůry, jenž se spolu s dalšími třemi novými písněmi objeví na best of albu s názvem „25“.

Singl Šňůry kapela natáčela během letošního jara v New Yorku s producentem Yaronem Fuchsem, s kterým spolupracovala i na multiplatinové desce Srdcebeat. O zvuk se postaral několikanásobný držitel Grammy Neil Dorfsman. Kryštof k nahrávání přizvali také mladého producenta Ondřeje Fiedlera, jenž stojí za oceňovaným albem Lenny – Hearts či aktuálním rádiovém hitem Když nemůžeš, tak přidej skupiny Mirai.

Šňůry jsou podle Richarda Krajča v podstatě milostná píseň, píseň o štěstí, lásce a radosti. Tomu odpovídá i videoklip. V něm vystupují vedle členů kapely také přátelé, kamarádi a kamarádky Richarda s Karin Babinskou.

Jde o první letošní hudební ochutnávku, kterou Kryštof pro posluchače k 25. narozeninám přichystali. Kapela přislíbila, že na best of albu „25“ se dočkají dalších třech kousků.

Užít si Šňůry a další nové skladby naživo budou moci fanoušci 16. a 17. září na velkolepém koncertu Kryštof na Strahově na Stadionu Evžena Rošického.