FOTBALOVÉ OSLAVY NA NÁMĚSTÍ MÍRU! PŘIJĎTE ZÍTRA OSLAVIT VÍTĚZSTVÍ POHÁRU MOL CUP S CELÝM TÝMEM!

23.05.2017 | kategorie: Úvod
Olomouc, 17.5.2017, SFC Opava, FC FASTAV Zlin, finale MOL cup

Autogramiáda a focení s hráči, představení vítězného poháru MOL Cup a rozloučení s letošní sezonou. Nenechte si ujít zítřejší odpoledne na náměstí Míru ve Zlíně a přijďte s týmem FC FASTAV Zlín oslavit historické vítězství domácího poháru! Akce vypukne ve středu 24. května odpoledne, pro fanoušky je společně připravuje klub a radnice.

Středeční oslavy odstartují zítra 24. května od 16 hodin na náměstí Míru ve Zlíně. Na radnici čeká fotbalisty přijetí od vedení města a po 17 hodině se vítězný tým představí svým příznivcům na balkoně budovy.
Poté bude následovat přesunutí na pódium, kde se uskuteční autogramiáda všech hráčů a samozřejmostí bude i focení s pohárem pro vítěze. Přítomen bude i sportovní manažer klubu Zdeněk Grygera. „Tohle vítězství nás stálo hodně sil a pocity jsou nádherné. Chceme tento historický triumf oslavit se všemi, kteří nám drželi palce a fandili. Úspěch patří nám všem, přijďte slavit s námi,“ pozval na zítřejší akci bývalý reprezentant.
Kromě nových podpisových karet, bude na místě k dostání i omezený sortiment produktů z klubového fanshopum, jako například plakáty vítězného týmu MOL Cup 2016/17, modrá trika „VÍTĚZ“ či klubové samolepky.
Na náměstí budou připraveny zábavné a sportovní atrakce pro děti i dospělé, odpolednem bude doprovázet hudba a chybět nebudou ani stánky s občerstvením.

SRDEČNĚ ZVEME VŠECHNY FOTBALOVÉ PŘÍZNIVCE, ABY PŘIŠLI TENTO HISTORICKÝ ÚSPĚCH OSLAVIT S NÁMI A ZÁROVEŇ SE ROZLOUČILI S TÝMEM V LETOŠNÍ SEZONĚ!!