Mezinárodní Den dětí ve Vsetíně

26.05.2016 | kategorie: Kam vyrazit
ANNA_DEN DETI S ANNOU_PLAKAT_program_zluty_maly

Na neděli 29. května 2016 připravuje ANNA – reklamní agentura ve spolupráci s ALCEDEM – SVČ Vsetín již 24. Den dětí s ANNOU. Pod záštitou starosty Jiřího Čunka zveme všechny děti se svými rodiči na oslavu tohoto mezinárodního dne věnovaného dětem. Výtěžek z prodeje slosovatelných kuponů k dětské tombole bude již tradičně věnován porodnici Nemocnice ve Vsetíně.

Oslava Dne dětí je připravená na neděli 29. května a probíhat bude tradičně v Panské zahradě. Na všechny děti se už teď těší flotila námořníků a pirátů, která má připravený bohatý program! Děti i jejich doprovody čeká odpoledne plné zábavy, her, soutěží a řada pódiových vystoupení zájmových kroužků, klubů, uměleckých či základních škol a dalších. Návštěvníci se můžou těšit na aktivity nejen v námořnickém či pirátském stylu. Trampolína, koně, skákací hrady, skluzavky, letadla a lodě modelářů, nově play station závodní auto, ale i vystavené závodní vozy, auto veterány, hasičská auta, to je výčet jen několika stanovišť, u kterých se pobaví děti i dospělí. Letos si nově děti se svými rodiči u stánku Policie ČR mohou nechat udělat „STK“ jízdních kol či se poučit o prevenci v podobě jízdy na kole s alko brýlemi nebo brýlemi, které simulují pocit únavy za snížené viditelnosti.

 

V tradici výtvarné soutěže pokračujeme i letos. Tentokrát soutěž nese příznačný název „Mořské příšery“. Děti mohou namalovat obrázky na místě nebo je již namalované přinést 29. května do šapitó v Panské zahradě od 13 do 15 hodin. Vyhodnocení soutěže a předávání cen výhercům proběhne v 17.20 na pódiu.