6. benefiční koncert pro Handicap je tu!

30.05.2016 | kategorie: Kam vyrazit, Úvod
Beneficni_koncert_pro_H_16_06_16

Letošní benefiční koncert se koná ve zlínském Kongresovém centru v termínu plném šestek 16.6.16 (a jak jinak než od šesti hodin – večer).
A kdo se přidá k našim tradičním oporám Filharmonii Bohuslava Martinů a kapele F-dur Jazzband? Jsme moc rádi, že jako hosté přijali pozvání zpěváci DASHAJan Smigmator.

Těšit se můžete také na jedinečné hlasy Zuzany SapárovéRolanda Hamaje. Z našich zástupců se představí Kristýna Odložilová a Dominik Gábor. Koncert povede pan dirigent Stanislav Vavřínek, slovem provede Martin Pášma. O vokály se během večera postarají Alena Mrázková a Magdaléna Malaníková… A „možná přijde i kouzelník“… Magic Alex!

Tento pestrý „benefiční večer bez bariér“ uvedeme doprovodným programem před Kongresovým centrem v 18,00 hodin, samotný koncert začíná v 19,00 hodin.
Cena vstupenky: 230 Kč, 260 Kč

Předprodej vstupenek:
• pokladna FBM – 577 005 742, pokladna@filharmonie-zlin.cz
• online rezervace (po registraci) na stránkách FBM zde.

Plakát ke stažení – ZDE.
Video-pozvánka – ZDE.
Událost na Facebooku – ZDE.

Výtěžek koncertu podpoří osobní asistenci pro vozíčkáře a seniory, dopravní služby imobilním a volnočasové aktivity klubu dětí a mládeže Handicapu Zlín.

Handicap můžete podpořit také zasláním dárcovské SMS Text: DMS KLIKA na číslo 8 77 77

Záštitu nad koncertem převzali radní Zlínského kraje Mgr. Taťána Valentová Nersesjan a primátor statutárního města Zlína MUDr. Miroslav Adámek.

partner koncertu: