Zapojte se s Radiem Zlín do Pochodu proti rakovině

13.05.2015 | kategorie: Akce s Radiem Zlín, Úvod
avon-pochod_2015

Kolem Luhačovické přehrady se bude opět pochodovat proti rakovině prsu. Druhý ročník Avon Pochodu proběhne v sobotu 23. května. Loňského ročníku Avon Pochodu se zúčastnilo na tisíc návštěvníků a podařilo se vybrat více než 65.000,-Kč, které putovaly na boj proti rakovině prsu.
Patronkou letošního ročníku je europoslankyně Martina Dlabajová, která přislíbila také svou osobní účast.

Na start tříkilometrového pochodu se můžete v růžovém tričku Avon postavit ve 14 hodin. Průvod povede kolem přehrady. Jde o příjemnou procházku, která je vhodná i pro kočárky nebo handicapované.
Tradiční vstupenkou na Avon Pochod je zakoupení předmětu s růžovou stužkou, kterým účastníci přispějí na konto boje proti rakovině prsu.
Samozřejmostí je prodej charitativních předmětů Avon proti rakovině prsu a možnost získat veškeré potřebné informace o prevenci tohoto zákeřného onemocnění. Speciálně na luhačovickém Avon Pochodu můžete přispět na konto Iniciativy proti rakovině prsu zakoupením speciální edice růžových Lázeňských oplatků.

Už od 12 hodin bude také připraven bohatý program plný her a zábavy pro děti, ale i dospělé. V rámci doprovodného programu vystoupí Alice Konečná, nebude chybět Zumba Marušky Vaněčkové, se svým fit programem vystoupí Charles Burton. Avon Pochod dále ozdobí mažoretky Taneční školy Mědílkových nebo vystoupení baletní školy Ballerine.
V 16 hodin pak proběhne slavnostní vypuštění růžových balonků, jako akt naděje a podpory.

Luhačovický Avon pochod je také pozvánkou na již 15. Avon Pochod 2015, který se uskuteční 6.6. v Praze.

Podrobné informace o programu a celé akci naleznete na www.zdravaprsa.cz, www.resort-luhacovice.cz, nebo na Facebook.com/Avon pochod Luhačovice.