Za pejskem Bedřichem na svařák do útulku

02.12.2015 | kategorie: Galerie, Kam vyrazit, Novinky
10675a26-d385-4202-b2ae-db23608bc9e5

Každý to znáte, okolo prosince se do Vás nalije takový hřejivý pocit a potřeba nadělovat a rozdávat úsměvy. Ať chcete či ne, v každém z nás se probudí vánoční nálada. My jsme se  vypravili mezi pejsky ze zlínského útulku na Vršavě a seznámili se s černým kamarádem Labinem a kráskou Sindy. Ode dneška Vás budeme informovat o novinkách ze světa pejska Bedřicha, jeho kamaráda Dulíka, Danyho a největší krásky Vršavy Sindy a jejího spolku dam.
Máte rádi pejsky a kočičky, hudbu, nějaký ten perníček a třeba svařáček? Báječné, můžeme Vás pozvat na vánoční akci mezi naše nové kamarády. Ve středu 9. prosince od 15 hodin se na Vršavě ve Zlíně bude nadělovat a vánočně veselit. Zabalte se do „zimního“ spolu s dobrou náladou a zastavte se podívat na již tradiční událost VÁNOCE V ÚTULKU, která má za cíl obveselit Vás a zároveň podpořit a potěšit nejenom psí, ale i kočičí kožíšek.
Vezměte kamaráda, babičku, děti, … Máte-li doma deku, která Váš gauč už tolik nehřeje, vezměte ji Bedřichovi, v zimě jistě potěší nejenom jeho. Letos se smečka shodla, že začne komunikovat se světem a nechá jej nahlédnout do toho svého. Jestli jste nevěděli, komu se líbí fenka Sindy, takoví Dulík či Labin by Vám mohli vyprávět…
Studenti z projektu Nemá tvář, organizující tuto Vánoční sešlost, pro Vás nachystali zábavný program na celé odpoledne. Užijí si nejen malí, ale i velcí milovníci zvířat. Pro děti bude připraveno tradiční zdobení baněk v malé útulkové dílničce, nově bude k dispozici venkovní fotokoutek, kde se vyřádí všechny věkové kategorie. Pejsek Dulík za celou smečku prohlásil, že koledy jsou základem Vánoc a velmi se těší a všem doporučuje poslechnout si dětský sbor Pavučina,ten se postará o vokální doprovod celé akce. Můžete se také těšit na exkluzivní vystoupení talentovaného pejska Sorbona a jeho pána Zdeňka Zaorala.
V neposlední řadě se můžete těšit na fotbalový klub FASTAV Zlín a hokejový klub PSG Zlín.

Radio Zlín nebude chybět a moc se na Vás těší.

Co můžete přinést pejskům a kočkám:
- deky
- bavlněné povlečení
- kočičí konzervy aj.

Za Bedřichem na svařák aneb Vánoce v útulku Zlín

Kdy: 9. prosince 2015

Kde: Útulek Zlín ZDE

Více info naleznete na:
href=“https://www.facebook.com/nematvar“>www.facebook.com/nematvar
http://www.nematvar.utb.cz/
www.instagram.com/nematvar/
www.facebook.com/utulekzlin/