Speciální Hvězdný prach Peti Uhříka s Bonnie Tyler

05.04.2015 | kategorie: Radio Zlín, Soutěže s Radiem Zlín, Úvod
Bonnie_Tyler_2015

Jedinečná příležitost získat lístky na koncert do Brna
BOBYCENTRUM – Laser Show Hall, 22.4. od 20:00h

Velšská zpěvačka BONNIE TYLER s nezaměnitelným chraplavým hlasem přiveze v dubnu 2015 do České republiky megahity jako „Total Eclipse Of The Heart“ nebo „Islands“.
Bonnie Tyler začala v roce 1976 spolupracovat s Ronnie Scottem a Steve Wolfem. A hned jejich druhý singl – „Lost In France“ bodoval jak v evropských, tak v amerických hitparádách, stejně jako další společný megahit z roku 1978 „It´s A Heartache“.
Bonnie svůj začátek hudební kariéry komentovala slovy: „Bylo mi dvacet osm, přijela jsem do L. A. a připadala jsem si děsně úspěšná. Tenhle song hráli ve všech rádiích i na diskotékách.“
A další úspěch na sebe nenechal dlouho čekat. V roce 1983 pro ni napsal Jim Steinman baladu „Total Eclipse Of The Heart“ a Bonnie Tyler se svým nádherně chraplavým hlasem dobyla 1. místo americké hitparády. Stala se tak jednou z nejhranějších zpěvaček na světě. Symbolem popu 80. let se pak stala její píseň „Islands“, kterou nazpívala pro instrumentálního mága Mika Oldfielda.
Čeští diváci znají písničky Bonnie Tyler i z jejich českých verzí v podání Karla Gotta, Marie Rottrové, Leony Machálkové a Lucie Vondráčkové.