Slza živě na Radiu Zlín – fotogalerie + podcast + video

07.12.2015 | kategorie: Galerie, Radio Zlín
slza

Celibát, Katarze, nebo Lhůta záruční. To jsou známě hity od české formace Slza. Slza jsou Lukáš Bundil a Petr Lexa, a právě s nimi si bude už ve středu 9 . prosince povídat Wendy. Laďte Radio Zlín mezi 11tou a 12ou hodinou.  Kluci přijedou i s kytarou, takže to bude určitě stát za to.

Chcete se Slzy na něco osobně zeptat? Své dotazy můžete už teď posílat na studio@radiozlin.cz

Lukáš Bundil (kytara)

Zakládající člen skupiny Slza. Narodil se roku 1986 v západočeské Aši, po střední škole odešel do Prahy, kde žije dodnes. Byť byl ke hře na kytaru veden odmalička, vážně začal cvičit až ve věku, kdy se se cvičením končí, tedy v osmnácti. Jako studiový i koncertní hráč spolupracoval s řadou interpretů (např. Olga Lounová, David Deyl), nyní je možné Lukáše mimo Slzu vidět např. v kapele Xindla X. Kromě hraní se věnuje také výuce hry na kytaru, vystudoval techniku na ČVUT.

Petr Lexa (zpěv)

Narodil se roku 1991 v Českých Budějovicích. V šesti letech se začal věnovat herectví a dva roky nato dostal první roli na Otáčivém hledišti v Českém Krumlově. Od šestnácti let se věnuje hudbě, převážně zpěvu a hraní na klávesy. Roku 2012 se zúčastnil první řady soutěže Hlas ČeskoSlovenska, kde se umístil mezi 24 nejlepšími zpěváky. Roku 2013 založil YouTube kanál Hoggy, kam umísťuje vlastní komická videa.

Pokud jste kluky nestihli ve vysílání, můžete si celý rozhovor poslechnout tady – i s bonusem. Pánové si střihli u nás ve studiu Celikát, Lhůtu záruční i Katazzi.

1. část rozhovoru a Katarze…

Audio clip: Adobe Flash Player (version 9 or above) is required to play this audio clip. Download the latest version here. You also need to have JavaScript enabled in your browser.

2. část rozhovoru, Celibát a Lhůta záruční…

Audio clip: Adobe Flash Player (version 9 or above) is required to play this audio clip. Download the latest version here. You also need to have JavaScript enabled in your browser.