S Radiem Zlín na semifinále talentové soutěže Moravia talent

01.05.2015 | kategorie: Akce s Radiem Zlín, Úvod
moravia_talent

I letos byla vyhlášena soutěž Moravia talent určená nadaným dětem, která jim dá příležitost předvést ostatním, co umí, ukázat jim nové možnosti, odměnit je za jejich snahu a motivovat k dalšímu rozvoji. Do letošního ročníku se přihlásila stovka dětí ze všech koutů Moravy.
Pro nadané děti jsou připravené tři kategorie – zpěv, tanec a hra na hudební nástroj. Při semifinále se tak můžeme těšit např. na popové zpěváky a zpěvačky, orientální tanečnice, baletky, flétnistky, dětské hudební skupiny, klavíristy a další mladé umělce.

Pro všechny malé finalisty jsou i letos připraveny tématické ceny – vstupenky na Holešovskou Regatu 2015 a navíc, absolutní vítězové získají možnost odstartovat program druhého dne Holešovské regaty. V sobotu 20. června tak pocítí stejnou atmosféru, jako například kapely Chinaski, Mig 21, Tomáš Klus, David Koller s kapelou a další, kteří letos na Holešovské regatě zahrají. Vítězní talentovaní zpěváci budou moci předvést své umění na podiu nádvoří zámku.

První kolo soutěže proběhne 9. května 2015 v sálu Masters of Rock Cafe na Čepkově ve Zlíně od 9 hodin. Organizátoři zvou na semifinále také širokou veřejnost. Vstup je zdarma. Finálový večer bude na stejném místě v sobotu 30. května 2015 od 17 hodin.
Radio Zlín dá navíc vítězným zpěvákům možnost natočit singl v profesionálním hudebním studiu.