Den Země v REC Group (Staré Město)

09.04.2015 | kategorie: Akce s Radiem Zlín, Radio Zlín
den_zeme_2015

DEN ZEMĚ POD MAJÁKEM  NABÍDNE od 23. DO 25.4. EKOLOGICKOU ZÁBAVU PRO MALÉ I VELKÉ.

DEN ZEMĚ PRO VEŘEJNOST
Veřejnosti se brány areálu společnosti REC Group otevřou v sobotu 25. dubna v 11:00 hod. Primárním cílem oslav pod majákem bude tradičně zábava a atraktivní kulturní vyžití pro malé i velké – to vše s významným ekologickým posláním. Řada her, zábavných i adrenalinových programových prvků, prezentací i upomínkových předmětů návštěvníkům nenásilnou formou připomene, kterak často nevědomky sami sobě škodí, když ničí životní prostředí a nepřispívají k jeho ochraně. Dozvědí se spoustu zajímavostí a mnohdy si i odnesou jednoduchý účinný návod, kterak se chovat ekologicky – a to nejen v tento vzácný den, ale každičký běžný den jejich života.

PŘEKONEJME REKORD!
Tradičním vstupným na akci je vysloužilý elektrospotřebič. Veškeré atrakce v areálu jsou na DNU ZEMĚ zdarma. Také letos bude snahou všech zúčastněných překonat zajímavý ekologický rekord. Tentokrát se bude jednat o rekord ve sběru žehliček. Všichni, kdo zpytují svědomí, že matičku Zemi celý rok zatěžují odpadem, si to u ní nyní můžou alespoň trošičku vyžehlit.

PŘÍRŮSTEK S HVĚZDNÝMI KMOTRY
Ani o křest nového přírůstku v KOVOZOO letos návštěvníci DNE ZEMĚ nepřijdou. Prozradit můžeme, že nepůjde o žádného drobečka. Jeho přivítání na svět bude provázet bujará show se spoustou zábavy zejména pro děti. Jeho kmotrem bude kapela Děda Mládek Illegal band. Vedle jejich hvězdného vystoupení se na pódiu v zahradě představí kapela Sory a sbor Svatý Pluk.

A na místě bude i náš kolega Marek Toman.

Užijte si sobotu a přijďte za námi :)