CYKLOBRÁNA LETOS S ŘADOU NOVINEK

31.05.2015 | kategorie: Akce s Radiem Zlín, Úvod
004

Báječné dva měsíce volna bez školy a učení se blíží. Mnoho dětí se již nemůže dočkat a to hlavně z důvodu konání velmi oblíbeného cyklistického závodu “ Cyklobrána do prázdnin „, pořádaného občanským sdružením Amenity – Extrem Sport s ředitelem závodu a duchovním otcem Cyklobrány Jiřím Richterem. Již IV. ročník této soutěže pro děti od 2 do 14 let se bude konat, tak jako v minulých letech, v krásném prostředí Aktivityparku hotelu Všemina a to dne 14.6.2015. Více informací na webu pořadatele www.cyklobrana.cz.

Mimo vlastních závodů, kde budou děti soupeřit ve 24 kategoriích, je pro malé závodníky nachystán bohatý doprovodný program s řadou překvapení. Pořadatelé slibují, že v letošním roce se nebude nudit ani doprovod cyklistického mládí. Jedním z vrcholů dne bude závod tzv.“ FAMILY RACE – aneb mami, tati pojeď se mnou v týmu“. Jde o snahu podpořit rodinného a týmového ducha. Týmy budou dvoučlenné. Dítě vyjede ve svém závodě pozici na startu a handicap pro svého rodiče. Pak už bude umístění týmu plně v rukou mámy, táty, babičky nebo dědy. Startující ženy budou mít okruh mírně upraven, aby byla zaručena co největší regulérnost. Půjde zřejmě o velké klání a podívanou, protože o tento závod je velký zájem a startovní listina je již téměř naplněna.

Naši nejmenší do soutěžení dávají to velké dětské srdce. Ti nejlepší si i v letošním roce odnesou poháry, krásné ceny a pořadatelský tým slibuje, že všichni ostatní odjedou s pěkným zážitkem.

Šťastnou jízdu přeje Radio Zlín