Radio Zlín Vás zve v ZÁŘÍ do divadla a na koncerty

28.08.2014 | kategorie: KKUH, Radio Zlín
kkuh2013

Radio Zlín Vám přináší divadlo a koncerty v Klubu kultury Uherské Hradiště pro měsíc ZÁŘÍ.
Kompletní program si můžete stáhnout také ve verzi v PDF nebo WORD. Více informací na www.kkuh.cz

Připomínáme, že po prázdninách se opět rozjíždí pravidelné cykly:

JAZZ V REDUTĚ http://www.kkuh.cz/cz/jazz-v-redute?od=2014-08&do=2014-09&page=0, více také níže
MUSICA
http://www.kkuh.cz/cz/musica?od=2014-08&do=2014-09&page=0 – předplatné na 7 koncertů v ceně 550 Kč můžete pořídit v MIC, prodejně RECORD Music a v prvním patře Jezuitské koleje (kanceláře KKUH) u paní Týznerové.

Pokračují DIVADELNÍ PÁTKY VE VÉSKÁCH – na první se můžete těšit 26. 9. – čeká vás MODELKA XXL - http://www.kkuh.cz/cz/akce-modelka-xxl-22.

A pro seniory po prázdnínách opět pokračuje AKADEMIE TŘETÍHO VĚKU -http://www.kkuh.cz/cz/akademie-tretiho-veku-a3v?od=2014-08&do=2014-09&page=0.

Do konce prázdnin se ještě můžete těšit na dvě příjemné akce pod širým nebem - VEČERY U SLOVÁCKÉ BÚDY - 23. 8. s UH SENIOR BANDEM, 30. 8. s DH SADOVANKA.

Nejdůležitější kulturní událostí měsíce září jsou zcela jistě SLOVÁCKÉ SLAVNOSTI VÍNA A OTEVŘENÝCH PAMÁTEK. Veškeré podrobnosti o programu a přesných časech najdete zde:http://www.slavnostivinauh.cz/program Povedenou stylovou znělku můžete obdivovat níže. Autorkou je Petra Pohlová – učitelka SUPŠ UH. Světlo světa již spatřily rovněž první propagační materiály. Tváří letošního ročníku SLOVÁCKÝCH SLAVNOSTÍ VÍNA je Kristýna Petříčková – oděvní návrhářka, zabývající se rekonstrukcemi historického oděvu a lidového kroje – více o ní zde:www.yna.cz. Plakát naleznete ZDE.


Všem malým i velkým klukům, a nejen jim, je určena speciální výstava vláčků nazvaná JEDE VLÁČEK, KOLEJÁČEK… II. Po velkém úspěchu loňské výstavy ji ve spolupráci s Klubem kultury ve dnech 26. – 28. září opět uspořádá Klub modelové železnice Slovácko.

Expozice bude otevřena v čase od 9:00 do 17:00 v uherskohradišťském Klubu kultury. Ve vestibulu bude hned u vstupu umístěno kolejiště v měřítku N, kde budou pro děti jezdit vláčky. Doprovodná tematická výstava představí průřez modelovými velikostmi – budou prezentována měřítka Z, N, TT a H0 a chybět nebudou ani typické železniční artefakty.

A když už je řeč o září, připomínáme abonentní cykly JAZZ V REDUTĚ a MUSICA 2014/2015 – na první koncerty z obou řad se můžete těšit právě již v měsíci září. Výhodné abonentky v hodnotě 550 Kč zakoupíte již nyní v MIC na Masarykově nám. nebo v prodejně Record Music v Prostřední ulici. Kompletní seznam koncertů obou cyklů najdete zde – http://www.kkuh.cz/cz/upoutavka/abonentni-cykly-musica-a-jazz-v-redute.

Přihlaste se (své rodiče, prarodiče) na AKADEMII TŘETÍHO VĚKU… čeká je spousta zábavy, zajímavé přednášky, výlety – více informací ZDE Série volnočasových aktivit pro seniory vznikla v roce 2001. A3V se formovala do současného uceleného projektu ještě několik let. Výsledkem je profesionální populárně naučný kurz. Senioři si rozšiřují své znalosti v blocích odborných přednášek z oblasti historie, literatury, geologie, astronomie, geografi e a dalších oborů. Průkazky na školní rok 2014/2015 si můžete vyzvednout v 1. patře Jezuitské koleje na Masarykově náměstí.

Více informací o termínech a dalších podrobnostech se dozvíte na www.kkuh.cz.

Přejeme Vám příjemné kulturní zážitky s Radiem Zlín a Klubem kultury :)

Závěrem ještě pár tipů pro následující měsíce:

DIVADELNÍ PÁTKY VE VÉSKÁCH PROGRAM

JAZZ V REDUTĚ PROGRAM

ABONENTNÍ CYKLUS MUSICA PROGRAM

FESTIVAL HUDEBNÍCH NÁSTROJŮ LIDOVÝCH MUZIK

 

 

 

 

 

 

 

 

 

HRADIŠŤSKÝ FOLKOLÁČEK